stat
Impreza już się odbyła

Wielkie otrzęsiny polibudy, czyli otwarcie sezonu w Kwadratowej (1 opinia)

Otwieramy sezon w Kwadratowej. Dołącz do nas!

Nowy sezon rozpoczynamy w zupełnie nowej formie. Wiele osób może być zaskoczonych aranżacją wnętrza odświeżonego Kwadratu (i nie tylko tym). Mimo zmian pewne rzeczy się nie zmieniają - dwa poziomy największego studenckiego klubu w Trójmieście czekać będą na Was od godziny 21:00.

*Na górnej sali o dużą dawkę dobrej muzyki Dj Maxim, który przy współczesnych hitach i świeżych kawałkach energetycznych numerów utrzyma na parkiecie najbardziej wybrednych klubowiczów.

*Osoby bawiące się na dolnym parkiecie będą miały okazję poznać debiutującego w Kwadratowej Dj'a RL, który zagra dla Was taneczne hity lat 80'90' oraz początku XXI wieku.

Od nas nie wyjdziesz głodny!!

W sąsiadującej z górną salą restauracji będziecie mogli zjeść coś naprawdę dobrego, by po wyjściu z klubu nie szukać lokalu z fast foodem.

Dla bardziej wymagających Pasibrzuch przygotuje rezerwacje i specjalne oferty, które sprawią, że impreza będzie jeszcze lepsza.

Wstęp na imprezę mają wyłącznie osoby pełnoletnie po okazaniu legitymacji studenckiej lub dowodu tożsamości ze zdjęciem.

Informacja o biletach

-Studenci wstęp wolny
-Pozostali: Panie 10zł / Panowie 20zł

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.