• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Wielkie granie, czyli Pixelowe Szaleństwo w Alfa Centrum Gdańsk (2 opinie)

Pełen atrakcji wirtualny świat gier otworzy się w Alfa Centrum już 18 lipca. Warsztaty programowania z Minecraftem, strefy dla graczy, wejście do wirtualnej rzeczywistości oraz pisaki 3D to wszystko czeka na dzieci i dorosłych podczas Pixelowego Szaleństwa.

Wakacyjna zabawa pełna wirtualnych przygód rozpocznie się w poniedziałek 18 lipca i potrwa aż do 28 sierpnia. W tym okresie we wszystkie dni, wyłączając niedziele niehandlowe, będzie można od godziny 11.00 do 19.00 skorzystać z mnóstwa interaktywnych rozrywek.

Zapalonych graczy z pewnością zachwycą dedykowane im strefy, w których będą mogli zaszaleć na komputerach, konsolach, tabletach graficznych czy też zagrać w personalizowaną grę Nintendo Labo. Nie zabraknie również kultowej planszówki Minecraft, drewnianych klocków Maple oraz zabawy z edukacyjnym systemem modułowym Gravitrax, który doskonale obrazuje prawa fizyki. Szczególnie interesującą opcją dla małych i większych poszukiwaczy nowych umiejętności będą warsztaty programowania z Minecraftem. Codziennie w godzinach od 12.00 do 17.00 będzie można rozwinąć swój talent programisty w niezwykle przyjaznym programie MinecraftEducation.

W trakcie wydarzenia otworzy się przed widzami świat VR, czyli niesamowitej wirtualnej rzeczywistości. Można będzie obejrzeć niedostępnych na co dzień zakątki świata, które dzięki technice VR wydadzą się być na wyciągnięcie ręki. Znakomitą zabawę zapewnią też pisaki 3D, z pomocą których można będzie wyczarować niezwykłe, przestrzenne kształty w różnych kolorach.

Zależy nam na tym, by pokazać, że wakacje w mieście mogą być ciekawe, rozwijające i pełne dobrej zabawy. Wiemy, że tematyka programowania, gier czy wirtualnej rzeczywistości cieszą się ogromnym zainteresowaniem zwłaszcza wśród młodzieży, ale nie tylko. Szeroki wachlarz dostępnych gier i rozrywek oraz ich uniwersalność sprawiają, że jest to wydarzenie dla osób w absolutnie każdym wieku. Myślę, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. - mówi Lech Polański, Shopping Centre Director, Alfa Centrum Gdańsk.

Pixelowe Szaleństwo w Alfa Centrum Gdańsk to nie tylko możliwość spędzenia wolnego czasu w nietypowy sposób, ale również szansa na zwiększenie swojej kreatywności i znalezienie nowej pasji. Wszyscy uczestnicy wydarzenia otrzymają pamiątkowe dyplomy za udział w tej wyjątkowej zabawie.

Opinie (2) 1 zablokowana

 • Pixelowe szaleństwo (1)

  Fajny pomysł. Dzieci zadowolone. Miło spędziły czas. Sympatyczni dwaj mlodzi mężczyzni z obsługi. Niestety młoda kobieta niezbyt miła. Ignorowala każdą prosbę o pomoc

  • 1 0

  • Opłaty

   Dzień dobry czy gry są płatne ?

   • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.