stat
Impreza już się odbyła

Wielkie Połowinki Trójmiasta

Zapraszamy na Wielkie Połowinki Trójmiasta do klubu Wolność! Wstęp od 16 lat tego dnia! Chcesz lepiej poznać nowe osoby, z którymi zacząłeś niedawno szkołę? Nic prostszego! Wbijaj na specjalną połowinkową imprezkę, na której na pewno łatwiej się zintegrować! Właśnie dlatego powstał projekt: Wielkie Połowinki Trójmiasta! Wielkie Połowinki Trójmiasta to świetna okazja na powakacyjną integrację ze znajomymi, a szczególnie tymi nowo poznanymi.

Wielkie Połowinki to pozycja obowiązkowa w kalendarzu każdego ucznia. Kto nie zaliczy Wielkich Połowinek, ten nie może nazywać się uczniem - przynajmniej nie w imprezowym tego słowa znaczeniu. Poznasz wspaniałych ludzi i czeka Cię wyjątkowa dawka energii i dobrych emocji, które pomogą naładować akumulatory na cały rok. Będzie się działo!

Co to takiego?
Przede wszystkim wyjątkowy klimat pozytywnej i zwariowanej integracji na imprezie! Pomogą Wam w tym integracyjne opaski rozdawane przez hostessy. Opaski są w 4 kolorach, a każdy ma swoje znaczenie:
ZIELONA - JESTEM SINGLEM
ŻÓŁTA - SZUKAM PRZYGODY
NIEBIESKA - JESTEM NIEZDECYDOWANY/A
CZERWONA - MAM KOGOŚ

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    20 zł
16+
Z dokumentem potwierdzającym wiek!

W przedsprzedaży jest tylko część biletów z całej puli, więc jeżeli nie uda Ci się kupić biletu u promotorów, to przyjdź na imprezę, kupisz na pewno bilet na kasie w klubie w trakcie trwania imprezy.

Opinie 1 zablokowana

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.