• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Wielkie Otwarcie Sali Artystycznej Empire Music

lut 4-5

sobota - niedziela, godz. 10:00

Gdańsk, Spacerowa 65, Empire Music...
Wstęp wolny
lut 26

niedziela, godz. 17:00

bilety 15 zł
Szanowni Państwo,
Już oficjalnie, 3 grudnia zapraszamy na otwarcie Sali Artystycznej Empire Music
To zupełnie nowe, wspaniałe miejsca na mapie Gdańska, a przede wszystkim naszej dzielnicy.

Będzie to miejsce kulturalnych i artystycznych wydarzeń, gdzie oprócz muzyki i imprez, zagoszczą wszystkie formy artystyczne, taneczne, warsztaty, wernisaże oraz koncerty. W końcu będzie można zorganizować porządne urodziny, szkolenie czy wyjść w weekend z dziećmi na przedstawienie teatralne.
U nas, blisko

3 grudnia świętujemy i zapraszamy na Dzień Otwarty, podczas którego będziecie mogli odwiedzić naszą Salę Artystyczną i wziąć udział w przygotowanych atrakcjach.

PROGRAM:

10:00 - Salsa Salsation
11:00 - Ladies Latino- Feel Like a Woman
12:00 - Teatrzyk "Zimowa Opowieść"
13:00 - Zajęcia Zespołowe Empire Music School
16:00 - Rytmika dla Malucha
18:00 - Koncert Uczniów Empire Music School
19:00 - Koncert Empire Gospel Choir
20:00 - Zabawawawa - Party z DJ Falą

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. Na część z nich, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, obowiązują bezpłatne wejściówki dostępne TUTAJ

Do zobaczenia
Do usłyszenia

Szczegółowe opisy wydarzeń

SALSA SALSATION
Zapraszamy na zajęcia Salsation dzie potańczymy do rytmów muzyki latino oraz hitów znanych z list przebojów.
Będziemy łączyć róże style taneczne: salsę, bachatę, reggaeton, commercial, hip-hop, dancehall, afro, jazz, cha-cha, jive
Na zajęciach zwrócę Waszą uwagę na elementy treningu funkcjonalnego w tańcu, muzykalność, oraz nastrój piosenki.
Zależy mi żeby tancerze wynosili z zajęć pozytywną energię. Będę Was zarażać swoją pasją do tańca i uśmiechem. Uczestnictwo w zajęciach to moment na zapomnienie o codziennych troskach i odreagowanie stresu poprzez taniec.

W zajęciach Salsation może wziąć udział każda pełnoletnia osoba, bez względu na poziom umiejętności.

Ubierz się w wygodne buty sportowe, załóż strój nie krępujący ruchów (legginsy lub dresy + koszulkę lub top), zabierz butelkę z wodą i ręczniczek.

Zajęcia prowadzi Ania Kuśmierska


--------------------
LADIES LATINO - Feel Like a Woman
Jesteśmy kobietami. Ale czy zastanawiałaś się kiedyś co jest składową naszej kobiecości? Ze to nie tylko płeć, ale również nasza postawa, subtelność, sposób wypowiedzi i poruszania się? Dziś chcialabym Cie zaprosić na zajecia inne niż wszystkie. Na zajecia, na których poczujesz się pięknie i zmysłowo niezależnie od tego jak wyglądasz, ile masz lat czy co już w życiu przeszłaś. Ta godzina w tygodniu będzie wyjatkowa. Popracujemy nad otworzeniem się na pewność siebie, przestrzeń i emocje za pomocą narzedzia jakim jest taniec. Zmysłowe rytmy bachaty i goraca salsa napewno nam w tym pomogą. Zapraszam Cie do mojego świata, który może stać się również Twoim i Twoja odskocznia od codzienności. Po prostu - feel like a woman.
Zajęcia prowadzi Justyna Krakowiak


-------------------
TEATRZYK "Zimowa Opowieść"
W odległej Krainie Magii żyje sobie elf Chichotek. Uwielbia robić wszystkim kawały. Czasem jednak zdarza się, że jego żarty wcale nie są śmieszne. Mieszkańcy ciągle na niego narzekają. Któregoś razu zabiera Wróżce różdżkę, która
zamienia go za karę w śmiesznego, niezdarnego pingwina i wysyła go do Lodowej Krainy. Tam rządzi Śnieżna
Królowa, która nie jest zbyt miła i każe wszystkim mieszkańcom ciężko pracować, żeby zbudować dla niej wielki pałac. Porządku pilnuje tam strażnik królowej Niedźwiedź Polarny, który jest bardzo leniwy. Zaczarowany
elf-pingwin poznaje tam Renifera, który też jest tam za karę i bardzo tęskni za domem. Pingwinek go żałuje
i postanawia mu pomóc wrócić do domu. Znajdują sanie
i razem ruszają przed siebie. Obydwu udaje się wrócić do domu, ale pingwinek jest bardzo smutny, bo chciałby znowu być elfem. Za dobry uczynek i postanowienie poprawy wróżka przemienia go z powrotem w elfa. Chichotek obiecuje, że już nigdy nie będzie robił żartów, ale zawsze będzie wszystkim pomagał, bo to daje najwięcej radości.


----------------------
RYTMIKA MALUCHA
Zapraszamy wszystkie maluchy z rodzicami na wspólne zajęcia umuzykalniające!
Naszą misją jest wspieranie indywidualnego, naturalnego rozwoju każdego dziecka już od pierwszych miesięcy jego życia. W tym celu stworzyliśmy program ogólnorozwojowych zajęć muzyczno-rytmicznych dla niemowląt i małych dzieci od 18. miesiąca do 3. roku życia.
Na zajęciach gramy na instrumentach perkusyjnych Orffa oraz na bum bum rurkach, śpiewamy piosenki z akompaniamentem pianina, słuchamy muzyki klasycznej oraz rozrywkowej. Ćwiczymy wspólnie z rodzicami i rozwijamy poczucie rytmu oraz świadomego, naturalnego ruchu, rozwijamy szeroko pojętą wrażliwość muzyczną.
Zajęcia prowadzi mgr Ela Konkol


---------------------
ZAJĘCIA ZESPOŁOWE  Empire Music School
W tym dniu odbędą się pokazowe zajęcia zespołowe, na których pokażemy, jak wygląda u nas.
Gramy, śpiewamy i wspólnie muzykujemy niezależnie od wieku. To zajęcia na które przygotowują nas do koncertów, nagrań i różnych występów. Przychodzą na nie wszyscy- dzieci, młodzież i dorośli. Wokaliści śpiewają na głosy uczą się piosenek, w tym czasie zespół akompaniujący uczy się swoich partii. Na koniec łączymy się w duży zespół i razem muzykujemy. Te zajęcia to serce naszej szkoły. 

Zajęcia poprowadzi mgr Arleta Słomkowska, mgr Ela Konkol, mgr Krzysztof Słomkowski


ZAPRASZAMY!

Informacja o biletach

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. Na część z nich, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, obowiązują bezpłatne wejściówki dostępne pod poniższym linkiem:

https://evently.pl/events/1538-wielkie-otwarcie-sali-artystycznej-empire-music?fbclid=IwAR02fpG3YFiDxIgyx2ujJBsjfHDePG2NVs3KhRT37y4l69M9-gcmCWKmMkc

Opinie