• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Wielkie Otwarcie Klockowni w Gdańsku

sty 30

poniedziałek, godz. 16:00 - 19:00

Wstęp wolny
lut 14

wtorek, godz. 9:00 - 14:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Wszystkich gorąco zapraszamy na uroczyste otwarcie  jedynej na Pomorzu KLOCKOWNI!

Kto powiedział, że klocki są tylko dla dzieci? W Manhattanie już od 25 maja pojawi się miejsce, gdzie rodzice mogą bawić się razem z nimi. Do dyspozycji mają kilka stref zabaw pełnych różnego rodzaju klocków.

A już niebawem z okazji Dnia Dziecka wielkie otwarcia Klockowni i wyjątkowy Klockowy Dzień Dziecka!
Nie tylko w samej KLOCKOWNI na poziomie +2, ale i w całym Manhattanie bawimy się i uczymy dzięki:
GIGANTYCZNYM KONSTRUKCJOM z pianki
MEGA TUNELOWI z klocków
WARSZTATOM TWORZENIA ZABAWEK
KLOCKOWEMU PLACOWI BUDOWY

Rodzinne Centrum Edukacji i Zabawy Klockownia to wymyślony od podstaw w Polsce unikatowy koncept łączący zabawę i edukację. Dzięki podziałowi na różne strefy, dzieci od 9 miesiąca życia mogą bawić się klockami dostosowanymi do swoich potrzeb i rozwijać się nie tylko ruchowo, ale przede wszystkim intelektualnie.
Klockownia w Manhattanie oferuje 9 stref zabawy, w których znajdzie się ponad milion klocków oraz specjalnie wydzielonymi salami do organizacji urodzin. Do dyspozycji Dzieci i Rodziców będą m.in. Strefa Żurawia (z prawdziwym stalowym dźwigiem),Demolka (z ogromnymi miękkimi klockami do budowania i burzenia ścian) czy Hocki-Klocki. Ponadto dostępne będą trzy salki dydaktyczno-urodzinowe i kawiarnia oddzielająca strefy maluszków od przestrzeni dla większych budowniczych, z której opiekunowie będą mogli obserwować dzieci podczas zabawy.
A wszystko pod opieką wykwalifikowanych pedagogów, którzy zadbają nie tylko o bezpieczeństwo, ale także o wielopłaszczyznowy rozwój naszych pociech!

Gorąco zapraszamy!

Opinie

 • poezja śpiewana , teatr dla dzieci
  sty 29
  niedziela, g. 14:00
  Sopot, Carnivale Club
  Ś / W /O