stat
Impreza odwołana
PATRONAT

Wielki Kiermasz Kotów spod Bloku

Kochasz zwierzęta? Ich los nie jest Ci obojętny? Chcesz pomóc?
Przyjdź na Wielki Kiermasz Kotów Spod Bloku!

maj 23

sobota, godz. 11:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
wrz 12

sobota, godz. 12:00 - 22:00

Wstęp wolny
Kup fant lub cegiełkę, przynieś karmę albo żwirek i wesprzyj podopiecznych grupy Koty Spod Bloku.
Chcesz przekazać fanty na kiermasz? Napisz: kotyspodbloku@gmail.com

Na kiermaszu kupisz ubrania, rękodzieło, książki, biżuterię, bibeloty i wiele pięknych, często unikalnych przedmiotów. Wstęp za symboliczną złotówkę. Wszystkie pieniądze ze zbiórki zasilą konto akcji Koty Spod Bloku.

Zapraszamy!Sobota 14 marca 13.00 - 20.00
Niedziela 15 marca 13.00-18.00

Studio Luks Sfera

Na miejscu będzie możliwa tylko płatność gotówką!


Koty Spod Bloku to grupa wolontariuszy, którzy opiekują się kotami wolnożyjącymi w Gdańsku. Naszym celem jest ograniczanie kociej bezdomności. Sterylizujemy koty miejskie, żeby podwórkowe stada nie rozrastały się bez kontroli. Zwierzęta chore leczymy. Tym, które nie radzą sobie na dworze, szukamy domów. Pomagamy terenowym karmicielom w sterylizacjach, leczeniu i karmieniu kotów, które mają pod opieką.

Od początku działalności w maju 2017 roku wysterylizowaliśmy i wyleczyliśmy około 500 kotów. W 20 wspierających nas domach tymczasowych na nowych opiekunów czeka 60 podopiecznych. Współpracujemy na stałe z trzema gdańskimi lecznicami weterynaryjnymi.

Kto choć raz zauważył na ulicy głodnego kociaka z zaropiałymi oczami i nie przeszedł obojętnie, wie, jak ważne są działania takich grup jak nasza. Przeprowadziliśmy wiele skutecznych interwencji, w czasie których ratowaliśmy kocie zdrowie i życie. O jednej z nich możecie przeczytać na portalu trojmiasto.pl

Potrzebujemy pieniędzy, żeby móc prowadzić zarówno takie akcje, jak i nasze codzienne działania. Finansujemy je z darowizn, z własnej kieszeni i z wydarzeń takich, jak kiermasz, na który Cię zapraszamy.

Wierzymy więc, że będziesz w ten weekend z nami! Oprócz wyjątkowych fantów i sympatycznego towarzystwa wolontariuszy, gwarantujemy niezapomniany widok z okien zaprzyjaźnionego studia Luks Sfera - stocznia, zabytkowe dźwigi, plac montażowy - nie każdy tam był, nie każdy to widział. Ty masz okazję. Do zobaczenia!

Masz Facebooka? Dołącz do wydarzenia i zaproś znajomych!

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij