• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Wielkanocne warsztaty dla dzieci (1 opinia)

Eko warsztaty dla dzieci, akcja rozdawania prezentów oraz targ żywności - to wszystko czekać będzie w Alfa Centrum w dniach 1 i 2 kwietnia. Tuż przed Wielkanocą galeria organizuje weekend atrakcji, które będą doskonałą okazją do rodzinnego spędzenia czasu, wyboru lokalnych produktów na świąteczny stół, a także otrzymania wiosennych podarunków.

Pierwszy weekend kwietnia w Alfa centrum Gdańsk przebiegać będzie pod znakiem wiosny i przygotowań do Wielkanocy. W dniach 1-2 kwietnia centrum przygotowało kilka atrakcji zarówno dla dorosłych jak i dzieci.

Na najmłodszych czekać będą ekologiczne warsztaty kreatywne. Animatorki zaproszą dzieci oraz ich rodziców do wspólnego wykonywania wiosennych i wielkanocnych ozdób, takich jak m.in. wianki czy pisanki. Będą to dekoracje w stylu eko, dzięki czemu dzieci poznają przy okazji zagadnienia ekologii, a następnie będą mogły zabrać swoje dzieła ze sobą, by udekorować nimi dom na Święta. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

"Zapraszamy całe rodziny na spędzenie tego przedświątecznego czasu razem z nami. Przy okazji przygotowań do Świąt można będzie na chwilę zatrzymać się i wziąć udział we wspólnej zabawie. Różnego rodzaju kreatywne aktywności zawsze wzbudzają wśród dzieci dużo frajdy i wywołują wiele uśmiechów na ich twarzach. Nie zapomnieliśmy również o dorosłych. Dla nich też przygotowaliśmy niespodzianki" - mówi Lech Polański, Shopping Centre Director, Alfa Centrum Gdańsk.

Przez cały weekend w centrum odbędzie się specjalna akcja, w ramach której można będzie otrzymać od galerii prezent. Osoby, które zrobią zakupy za minimum 150 zł, zapiszą się do Alfa Bonus Club i zgłoszą się na stoisko promocyjne, będą mogły odebrać podarunek, jakim będzie wiosenny kwiat w doniczce. Wszystkie osoby należące do programu lojalnościowego ucieszy z pewnością również akcja podwajania punktów na Wielkanoc. W dniach 1-9 kwietnia za każdą wydaną złotówkę w Alfa Bonus Club naliczy się nie jeden, a dwa punkty, dzięki czemu różne nagrody dostępne w ramach programu, można będzie otrzymać dwa razy szybciej.

Każdy, kto lubi lokalne wyroby i dobrej jakości żywność będzie mógł zajrzeć na Targ Wujaszków. Jarmark otwarty zostanie już 30 marca i potrwa do 7 kwietnia. Wystawcy zaoferują domowe, naturalne wyroby takie jak tradycyjne chleby, własnego wypieku ciasta, oscypki i sery, kiełbasy i wędliny własnej produkcji czy miody. Oprócz produktów polskich można będzie otrzymać również specjały z zachodu, takie jak baklawa, chałwa i oliwki. Targ Wujaszków będzie doskonałą okazją, by zrobić zapasy do wielkanocnego koszyczka oraz świąteczny stół.

Więcej na https://www.alfacentrum.pl/wskocz-na-wielkanoc-odbierz-kwiat-w-doniczce-i-przyjdz-na-wielkanocne-warsztaty/

Przeczytaj także

Opinie (1)

  • fajna opinia

    no ja stwozyram wianek z jajkami i zajoncem i gniazdko w gniazdku gniazdo nadesce warsztaty byry FAJNE

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.