• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2022: Wiczlino dla Orkiestry! 30. Finał WOŚP w sztabie ZSO8

Już w ostatnią niedzielę stycznia (30.01.2022) sztab Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Gdyni - Microsoft Showcase School wystartuje i zagra po raz kolejny wraz z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! W tym roku gramy w celu zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci!

W godz. 9:00 - 15:00 wypatrujcie wolontariuszy naszego sztabu na mieście i ulicach całego Chwarzna-Wiczlina! To uśmiechnięci uczniowie naszej szkoły wyposażeni w identyfikatory, serduszka oraz co najważniejsze - puszki, do których zbierać będą datki!

W godzinach działania sztabu, w białym budynku ZSO8 przy ul. Wiczlińskiej 50A funkcjonować będzie specjalne stanowisko Fundacji DKMS. To wyjątkowa szansa, aby zrejestrować się do bazy dawców szpiku lub dopytać o jej szczegóły!

Lokalizacje naszych puszek sztabowych/stacjonarnych:

Sklep "Diamante" - Chwaszczyńska 2/2 (zbiera aż do dnia finału!)
Keller o. Północ - ul. Azymutalna 11 (zbiera do 29 stycznia!)
Gabinet kosmetyczny" Monika Bury" - Wielkopolska 28 (zbiera aż do dnia finału!)
Biały budynek ZSO8 - Wiczlińska 50a (zbiera wyłącznie w dniu finału!)
Bądźcie z nami! Siema!

O sztabie ZSO8:
Już od 3 lat aktywnie gramy na rzecz Fundacji wraz z uczniami, rodzicami i przyjaciółmi szkoły oraz całą społecznością dzielnicy Chwarzno-Wiczlino. Co roku w nasze działania zaangażowanych jest grupa wspaniałych wolontariuszy, a atrakcje odbywające się w budynku szkoły integrują społeczność całej dzielnicy i cieszą się ogromną popularnością.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.