• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2022: Finał WOŚP w Rivierze

Wielkimi krokami zbliża się jubileuszowy 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zebrane podczas finału środki zostaną przeznaczone na diagnostykę i leczenie wzroku u dzieci. Do akcji, tradycyjnie zaangażowało się wiele instytucji, urzędów czy firm - zarówno z Trójmiasta, jak i całej Polski. Wśród nich - podobnie jak w poprzednich latach - jest gdyńskie Centrum Riviera, które sztab organizuje wspólnie z Pierwszą Społeczną Szkołą Podstawową w Gdyni.

30. finał WOŚP w Centrum Riviera potrwa dwa dni i rozpocznie się już w sobotę 29 stycznia. W tym czasie działać będą stoiska, na których będzie można kupić szereg gadżetów orkiestrowych - od najpopularniejszych, takich jak kubki czy koszulki, przez bardziej unikatowe jak naszywki stworzone przez fanów Star Wars. Tradycyjnie, w Centrum Riviera pojawią się wolontariusze, a wśród nich bohaterowie wcześniej wspomnianych Gwiezdnych Wojen, którzy z pewnością nie odmówią wspólnego zdjęcia. Co więcej, każda osoba odwiedzająca Rivierę, już od grudnia może wspierać finał WOŚP, dzięki rozstawionym dwóm wielkim, orkiestrowym sercom, do których można wrzucać datki.

- Wsparcie 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rozpoczęliśmy w Rivierze w grudniu. Już wtedy na terenie centrum pojawiły się dwa wielkie, orkiestrowe serca, gdzie każdy przez prawie dwa miesiące mógł wrzucić grosz od siebie. Do finału serca wciąż stoją, w związku z czym nieustająco zachęcamy do wrzucania kolejnych datków - mówi Paweł Brach, dyrektor ds. marketingu i PR w Centrum Riviera. - W tym roku, każdy z wolontariuszy zostanie odpowiednio przeszkolony w kwestii zachowania obostrzeń pandemicznych. Wspólna gra z "największą orkiestrą świata" to już dla nas tradycja, dlatego pomimo istotnych ograniczeń, z którymi nieustająco się mierzymy, po raz kolejny z wielką chęcią zaangażowaliśmy się w finał WOŚP - dodaje.

Sukienka Igi Świątek czy koszulka Roberta Lewandowskiego? Licytacje już trwają!

Podczas tegorocznego finału WOŚP, sztab Społecznej Jedynki i Centrum Riviera przygotował także szereg niezwykle ciekawych licytacji. Wśród wystawionych przedmiotów znajdują się m.in. takie unikaty jak: sukienka Igi Świątek otwarcia gdyńskiego turnieju tenisowego rangi WTA250, reprezentacyjna koszulka Roberta Lewandowskiego z autografem piłkarza czy trykot Arki Gdynia wraz z podpisami całej drużyny. Do wylicytowania jest także premierowy przejazd gdyńskim elektrobusem z Prezydentem Gdyni Wojciechem Szczurkiem.

Pełna lista aukcji internetowych prowadzonych przez sztab Społecznej Jedynki oraz Centrum Riviera znajduje się pod linkiem: www.wosp.pssp.edu.pl.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.