• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Wielka Fabryka Elfów (16 opinii)

Miejsce, wszystkim znane, ale przez nikogo nie widziane... Wielka Fabryka Elfów. Tajemnicza manufaktura, w której w niezwykły sposób powstają zabawki dla wszystkich dzieci. Skarbnica dziecięcych marzeń i fantazji, niedostępna dla ludzkich oczu...

Już po raz czwarty, na specjalnie na życzenie Świętego Mikołaja, jego Wielka Fabryka stanie się dostępna dla wszystkich dzieci. Najmłodsi spotkają się z ulubionym Świętym, który wręczy każdemu z nich dyplom i upominek. Ponadto w tym roku dzieci nie tylko wezmą udział w świątecznych przygotowaniach, ale również pomogą w zbudowaniu niedokończonej zabawki. Kompletując zabawkę odwiedzą 10 punktów z atrakcjami.Fabryka zaskoczy nawet dotychczasowych bywalców!

NIEDOKOŃCZONA ZABAWKA - PLAN ZABAWY
Dzieci przybywają do Wielkiej Fabryki Elfów. Przygodę z Fabryką rozpoczną od Sali Powitalnej, gdzie zostaną podzielone na kilkunastoosobowe grupy wiekowe. Każda grupa otrzyma swojego Elfa-Przewodnika, który będzie ich opiekunem podczas całej wizyty w Wielkiej Fabryce. Dowiedzą się, że Elfy potrzebują ich pomocy, ponieważ zbudowanie jednej z zabawek, nastręcza im wiele problemów!

Rozpoczną się prace nad zabawką, do których zaproszone zostaną dzieci. Najmłodsi udadzą się na 10 stacji z zadaniami, których wykonanie zagwarantuje im sukces przy kompletowaniu zabawki. Na każdym punkcie czekać będzie na nich świąteczna atrakcja i zadanie do wykonania. Podczas wizyty w Wielkiej Fabryce dzieci dadzą upust swojej energii szalejąc na Elfiej Zjeżdżalni oraz bawiąc się przy interaktywnej ścianie. Złożą wizytę w sali treningowej, gdzie wykażą się refleksem oraz biurze Świętego Mikołaja. Udadzą się do najnowszego Warsztatu Elfów, by nadać tegorocznym prezentom niepowtarzalnego wyglądu. Stoczą bitwę na ciepłe śnieżki oraz pokonają tajemniczy labirynt.
Zabawa zostanie zwieńczona spotkaniem ze Świętym Mikołajem, który wręczy im upominek w postaci Dyplomu Pomocnika Elfa i pamiątkową odznakę z motywem Wielkiej Fabryki Elfów.

Przygoda w Wielkiej Fabryce dostarczy mnóstwa wrażeń, a 2,5-godzinna zabawa na długo pozostanie w pamięci uczestników.

Mikołaj obiecuje zaskoczyć również ubiegłorocznych gości!

PRZYDATNE INFORMACJE
Wielka Fabryka Elfów zlokalizowana jest w AMBER EXPO, przy ul. Żaglowej 11 w Gdańsku. Zabawa potrwa 2,5 godziny. Wszystkie atrakcje znajdują się w ogrzewanych pomieszczeniach. Dla gości Fabryki udostępniony będzie parking dla samochodów osobowych (płatny-2 zł /godzinę), bezpłatny parking dla autokarów szkolnych oraz szatnia. Nie wymagamy zmiany obuwia, jednak dbając o komfort dzieci, można zabrać lżejsze buty lub wygodne kapcie. Na terenie Wielkiej Fabryki Elfów znajduje się Kawiarnia Elfów, w której rodzice i opiekunowie mogą spędzić czas, oczekując na dzieci. Jest to miejsce, do którego dzieci zostaną odprowadzone po zakończonej zabawie. Oczywiście wszystkich chętnych dorosłych, zapraszamy do towarzyszenia dzieciom podczas całej podróży. Tuż obok Kawiarni znajduje się też Warsztat Elfów, w którym można uczestniczyć w warsztatach malowania bombek (dodatkowo płatne), również można odpocząć, po wyczerpującej, pełnej wrażeń zabawie oraz zakupić pamiątki z Fabryki.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  49 - 59 zł
Informacja o biletach:
Od poniedziałku do piątku 49,99zł (szukaj promocyjnych biletów w cenach 29,99 i 39,99)
Weekend 59,99 zł

* Bilet upoważnia do wstępu jedno dziecko wraz z jednym opiekunem.
* Koszt wstępu dodatkowego opiekuna wynosi połowę ceny biletu normalnego. Bilet dla dodatkowego opiekuna należy zakupić w kasie, tuż przed wejściem.
* Bilety dostępne na eBilet.pl i w salonach sieci Empik.
* Rezerwacje dla firm, pod numerem telefonu 602-715-716
Rezerwacje dla grup szkolnych, pod adresem: grupy.wielkafabrykaelfow.pl
* Podane ceny są cenami brutto z 8% VAT.
* Ilość biletów ograniczona. Na jedno wejście Święty Mikołaj może przyjąć maksymalnie 40 dzieci.

* Program Wielkiej Fabryki Elfów przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3-10 lat, jednak jeżeli zdecydują się Państwo przyjść z dzieckiem w innym wieku, musi ono posiadać bilet. Wstęp bez biletu jest możliwy jedynie dla dzieci poniżej 1 roku życia, które towarzyszą rodzicom i starszemu rodzeństwu.
Cena zawiera:

Wstęp do Wielkiej Fabryki Świętego Mikołaja na 2,5 godziny zabawy, korzystanie z atrakcji według
harmonogramu, obsługę Elfa-Przewodnika, spotkanie ze Świętym Mikołajem,
Dyplom Pomocnika Elfa i pamiątkową odznakę z motywem Fabryki od Św. Mikołaja.

Cennik Warsztatów:

* Malowanie bombek 8 zł
* Malowanie płóciennych toreb 8 zł
* Produkcja pamiątkowych przypinek 3 zł

Promocje:
* Spotkaj w mieście Elfa i odbierz ulotkę z rabatem -10 zł na wejścia w dni powszednie pomiędzy 14.00, a 17.00.
* Szukaj nas na portalu Groupon.
* Zostań posiadaczem Karty do Kultury lub Karty Fun Pass, by otrzymać 10% rabat.
* Weź udział w konkursach organizowanych na profilu Facebook Wielkiej Fabryki Elfów oraz portalu Trojmiasto.pl i innych, aby wygrać darmowe bilety wstępu!

Opinie (16) 2 zablokowane

 • ktoś był na tym spotkaniu? (2)

  w poprzednich latach...

  • 1 0

  • dobre pytanie... (1)

   rok, dwa lub trzy lata temu ?

   • 0 0

   • byłam :)

    Ja byłam wczoraj :) Naprawdę fajna zabawa! Trafiliśmy na godzinę 16, gdzie byliśmy w grupie 6 osobowej(2 dzieci + 4 dorosłych) (chyba chętni stwierdzili że w tygodniu nie ma po co iść). Zabawiliśmy się i my i dzieci :) Historia o Tytusie naprawdę warta uwagi! A opowieść elfów na każdym punkcie równie fascynująca. Ja szczerze polecam :)

    • 1 0

 • Byłam - polecam

  Byliśmy w fabryce 3 lata z rzędu. Co roku coś nowego, coś fajnego, wciąż lepiej! Dzięki nowemu członkowi rodziny będziemy mogli odwiedzać ją nadal bo starszy syn wyrasta nam z baśni o elfach i Mikołajach...
  W każdym razie polecam!!! :)))

  • 6 0

 • Raczej dla młodszych dzieci :) (1)

  Udział w tym spotkaniu jest raczej dla dzieci max 7-8 lat, myślę że 10-latek nudziłby się tam. Nie wiem na jaką maksymalną grupę są nastawieni organizatorzy, my byliśmy w małej 6-osobowej grupie i było OK, każdy miał co robić, natomiast nie wyobrażam sobie jak to mogłoby wyglądać gdyby grupa liczyła +10osób. Po prostu co mniej śmiałe dzieci nie dopchałyby się do niektórych atrakcji. Ogólny wystrój ładny, czysty. Duży plus dla Elfów, które są miłe i uśmiechnięte w stosunku do dzieci. Niestety duży minus dla Mikołaja, który leżał na fotelu, jakby już zasnął, nie wiem kto mu podpowiedział, że Mikołaj musi być taki senny i gadać tak zmęczonym głosem. Jego rozmowa z dziećmi nie ma nic ze spontaniczności, recytuje trzy te same pytania do każdego dziecka, bez uśmiechu, bez polotu, bez inicjatywy :( Jak dziecko samo się nie wdrapie mu na kolana, to nawet go nie dotknie, jak dziecko z tremy nie umie odpowiedzieć co by chciało dostać w prezencie, to widać, że nie zależy mu na odpowiedzi, po prostu "nie to nie idż sobie już dziecko jak najprędzej". Mocno przypomina Mikołaja z filmu "Listy do M" tylko bez humoru, ma się wrażenie, że wręcz nie lubi dzieci. Niestety apeluję o zmianę Mikołaja. Ogólnie moje dziecko wyszło zadowolone.

  • 6 0

  • Z tego co wiem organizatorzy chcą mieć grupy maksymalnie 15 dzieci. Ale też uważam, że im mniejsza grupa tym lepiej.

   • 0 0

 • W jakim wieku dzieci? (3)

  Czy jest coś ciekawego dla dzieci 2-4 letnich?

  • 0 0

  • Czy warto iść z 1,5rocznym dzieckiem? :) (2)

   • 0 1

   • Czy ktoś wie jakie najmłodsze dzieci mogą tam wchodzić i maja co robić????

    • 0 0

   • Udział jest przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia. Ale można wejść z młodszym tylko nie wykonach wszystkich zadań

    • 0 0

 • suuuuper

  bylismy rok temu , więc poszlismy równiez w tym roku- i znowu było super, dzieci zadowolone, naprawde warto, elf loczek rewelacja:)

  • 0 0

 • Byłam na wycieczce i było super mieliśmy elfa Kropkę i była super

  • 0 0

 • pytanie

  czy jak mam bilet na 16 to moge być wcześniej ?

  • 0 0

 • W tym roku znacznie gorzej !!!!!

  Byliśmy w zeszłym roku- fajna zabawa i wiele atrakcji. W tym roku niestety bardzo się zawiedliśmy. Zdecydowanie mniej atrakcji zabrakło m.in. koni na kółkach, strzelnicy z pistoletami na piłki i wielu innych. Na ich miejsce znacznie mniej atrakcji a w dodatku niskobudżetowych.
  Kiepska organizacja- zabawa miała trwać 2,5 godziny a trwała 2h 15min z czego co najmniej 20 minut czekaliśmy aż grupy przed nami przejdą dalej.
  W zeszłym roku dzieci miały misję - odnaleźć sanie Sw. Mikołaja i wszystkie przygody sprowadzały się do wypełnienia misji. W tym roku fabuła poległa. Znaleźć gacie zabawki?? Tylko tyle Bez sensu. Nasz elf Spioch bez słowa prowadził nas dalej do innych miejsc ale dzieci nie wiedziały że mają jakąkolwiek misję. Elfom brak było jakiekolwiek charyzmy by przekazać dzieciom choć trochę magii Świąt ( stwierdzenie nie dotyczy Elfa Niezdarka który był w grupie przed nami i jego postawa była zdecydowanie inna :))
  Największym zawodem okazał się być Św. Mikołaj, czyli kulminacyjny punkt programu. Rozwalony w fotelu, z miną jakby za chwile miał zasnąć, apatyczny i po prostu nudny. Spod peruki wystawały mu czarne włosy i żeby zaoszczędzić na czasie sadzał na kolanach po dwoje dzieci naraz.
  Reasumując- drugi i ostatni raz w fabrycje elfów i mikołaja.

  • 1 0

 • Bardzo fajnie

  Byliśmy w tym roku z dwójką dzieci (2 i 5 lat). Pięciolatek odnalazł się bez problemu, brał udział we wszystkich zadaniach, młodszy głównie się bawił. Dzieci bardzo zadowolone ;)) Fajnie było to wszystko zorganizowane

  • 0 0

 • nie tak fajnie jak myślalem

  Byłem z trójką dzieci wczoraj 2,5,6 , spodziewałem się dużo więcej i ja i dzieci, grupa duża bo aż 18 osób do tego tylko jedna animatorka, która nie była w stanie zapanować na tak duża grupą, gdyby nie zjeżdżalnie i basen z piłkami co jest na każdym placu zabaw w każdym hipermarkecie to dzieci wyszły by znudzone, pseudo pieczenie pierników tzn. dziecko dostaje małą kuleczke ciastoliny i ma z niej foremka wyciąć kształt, spodziewałem się dużo więcej nawiązania do świąt i do elfów, na pewno nie dla dzieci 10 letnich

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.