• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Wieczór charytatywny w Gdańsku na rzecz Fundacji Między Niebem a Ziemią

27 października w Hotelu Hilton Gdańsk odbędzie się wieczór charytatywny połączony z licytacją na rzecz podopiecznych Fundacji Między Niebem a Ziemią - ciężko chorych dzieci i ich rodzin. Wieczór prowadzić będzie Marcin Żebrowski, zaś wystąpią wybitni artyści jazzowi z Trójmiasta - Artur Jurek i Dariusz Herbasz.

Fundacja Między Niebem a Ziemią już od 13 lat każdej jesieni organizuje w czterech miastach Polski - w Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie i Warszawie - unikalne wieczory charytatywne, podczas których goście mają możliwość wsparcia podopiecznych Fundacji. To jednak nie jedyny cel wieczoru. Goście mają okazję posłuchać informacji o działalności Fundacji i wysłuchać występu artystów. Na scenie Fundacji wystąpiło wielu wspaniałych artystów, min.: Zbigniew Wodecki, Jacek Wójcicki, Martyna Jakubowicz.

Bez wątpienia jednak głównym punktem wieczoru jest aukcja charytatywna, której celem jest wsparcie podopiecznych z danego regionu Polski. Podczas licytacji trójmiejskiej goście wspierać będą ciężko chore dzieci z Pomorza.

"Podopieczni Fundacji to dzieci, które zmagają się z najcięższymi chorobami: porażenia mózgowe, zaniki mięśni i inne, na które współczesna medycyna nie zna lekarstwa. Dzięki wsparciu darczyńców, którzy gromadzą się na naszych wieczorach charytatywnych i biorą udział w aukcji możemy pomóc naszym podopiecznym godnie żyć. Możemy sfinansować ich leczenie i rehabilitację, zakupić sprzęt niezbędny do funkcjonowania czy lekarstwa. Rodzice chorych dzieci mogą skorzystać z pomocy psychologicznej i prawnej, finansowanej przez naszą Fundację, zaś zdrowe rodzeństwo chorych dzieci może wyjechać na wakacje czy rozwijać się i uczyć. Opłacamy wyjazdy na wakacje i wyprawki szkolne." - mówi prezeska Fundacji Między Niebem a Ziemią Sylwia Zarzycka.

Na aukcjach Fundacji można znaleźć wszystko. Ludzie dobrej woli z całej Polski przekazują Fundacji na licytacje to, co tworzą i to, co mają najcenniejszego - swoją pracę. Artyści przekazują obrazy, rzeźby, pisarze - książki z autografami, piosenkarze - płyty. Licytowane są również przeżycia - pobyty w pięknych hotelach, loty helikopterem, skoki ze spadochronem, przeróżne kursy, spotkania ze znanymi i cenionymi ludźmi. Każdy może znaleźć coś dla siebie.

Wieczory charytatywne Fundacji Między Niebem a Ziemia to prawdziwe święto hojności, dzielenia się. Nikt z tego wieczoru nie wychodzi obojętny.

Trójmiejski wieczór od kilkunastu lat brawurowo prowadzi Marcin Żebrowski.
W tym roku wydarzenie odbędzie się w Hotelu Hilton Gdańsk, 27 października o godz. 19.00.
Zapraszamy wszystkich, którzy chcą pomóc podopiecznym Fundacji, a przy okazji przeżyć wspaniałe chwile podczas wieczoru charytatywnego, do zgłaszania swojego udziału na adres: fundacja@miedzyniebemaziemia.pl

Opinie