stat
Impreza już się odbyła

Wieczór charytatywny i aukcja na rzecz nieuleczalnie chorych dzieci

Fundacja Między Niebem a Ziemią ma zaszczyt zaprosić Państwa na wieczór charytatywny połączony z aukcją na rzecz nieuleczalnie chorych dzieci.

Coroczna aukcja charytatywna Fundacji Między Niebem a Ziemią na rzecz nieuleczalnie chorych dzieci, podopiecznych Fundacji. Impreza będzie również pretekstem do obchodów 10-lecia Fundacji, która ma pod opieką kilkadziesiąt dzieci śmiertelnie i nieuleczalnie chorych oraz ich rodziny.

- Pomagamy rodzinom, w których znajdują się śmiertelnie chore dzieci. Obejmujemy opieką nie tylko te dzieci, ale ich rodziców, rodzeństwo. Świadczymy pomoc kompleksową: rehabilitacja, leczenie, środki medyczne dla chorego dziecka, ale także wsparcie psychiczne i pomoc psychologiczna dla rodziców. Fundujemy wakacje dla zdrowego rodzeństwa, kupujemy książki do szkoły, sprzęt medyczny i sprzęt ułatwiający codzienne funkcjonowanie, remontujemy mieszkania, opłacamy rachunki. Często takim rodzinom brakuje nawet opału i żywności. Wychodzimy z założenia, że zawsze dawać lepiej wędkę niż rybę, dlatego pomagamy rodzicom ciężko chorych dzieci w znalezieniu pracy i zapewnieniu profesjonalnej opieki - mówi Sylwia Zarzycka, radca prawny i założycielka Fundacji.

Uroczystość odbędzie się w październiku. W programie występ artystyczny.

Aukcja w Gdańsku odbędzie się w Olivia Star a poprowadzi ją były dziennikarz i prezenter stacji TVN24 Marcin Żebrowski.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.