stat
Impreza już się odbyła

Wieczór Tańca Terapeutycznego Archetypy Kobiecości Bogini

Zapraszamy na wieczór Tańca Terapeutycznego 'Archetypy Kobiecości - Archetyp Bogini część 2'. Warsztaty odbędą się gdańskiej Akademii Świadomego Człowieka, a poprowadzi je Agnieszka Miłaja Głuszczyńska.

WARSZTAT TERAPII TAŃCEM
- TANIEC SPONTANICZNY i IMPROWIZACJA TANECZNA
- ELEMENTY CHOREOTERAPII
- ELEMENTY TAŃCA ORIENTALNEGO

Zatańczymy wspólny taniec kobiecości, radości i lekkości,
W czasie tanecznego spotkania w gronie kobiet zatańczymy :
1. taniec terapeutyczny uwalniający napięcia z ciała
2. taniec spontaniczny i improwizację tematyczną czyli Taniec Bogini
3. taniec orientalny z woalami i chustami, kobiecymi rekwizytami
4. 2 radosne kobiece tańce w kręgu

W swobodnym tańcu otworzysz się bardziej na swoje ciało, kobiecość i radość z tańca.
Miłość i akceptację do każdej części swojego ciała. Uruchomimy bardziej najbardziej zablokowane i napięte części ciała czyli nasze biodra, nogi, ramiona, zrzucimy nagromadzone napięcia i stres aby radośnie zapomnieć się w tańcu. Otworzymy się na spontaniczność i radość, przepływ i wyrażanie siebie poprzez ruch oraz taniec. Doświadczymy ekstatycznego tańca energii Bogini, Uwodzicielki i Kochanki.

W naszym obszarze kulturowym najczęściej mamy kontakt tylko z Archetypem Matki, mniej z Archetypem Bogini, Kochani i Uwodzicielki. Aby być Świadomą i Szczęśliwą Kobietą potrzebujemy w pełni przyjąć i wprowadzić w życie też energię seksualną, zmysłowość. Doświadczmy w tańcu Archetypu Bogini - ekspresyjnej, uwodzącej, urzekającej, zmysłowej i radosnej części nas, a wszystko w ciepłej, przyjaznej, kobiecej atmosferze.

Nie jest ważny wiek, kondycja fizyczna, figura ani wcześniejsze doświadczenia taneczne, mile widziane są kobiety dojrzałe i panie puszyste. Tańczymy w miękkim obuwiu, raczej w wygodnych strojach kobiecych czyli sukienkach, spódnicach. Prowadząca przygotowuje pomocne w tańcu rekwizyty. A Wy Zabieracie ze sobą wodę i dobry humor.

Prowadząca:
Agnieszka Miłaja Głuszczyńska - jestem Psychologiem, Terapeutką Tańcem, Instruktorem Improwizacji Tańca, Trenerem Rozwoju Osobistego, Holistycznym Coachem (Ciało+Umysł+Dusza). Prowadziłam Ośrodek Rozwoju i Terapii Tańcem, obecnie projekt dla kobiet Alchemia Tańca i Kobiecości Agnieszka Głuszczyńska oraz prywatną praktykę Agnieszka Głuszczyńska Alchemia Coachingu.
Od 2000 roku tworzę dla kobiet warsztaty rozwoju osobistego "Archetypy Kobiecości", "Budzenie Dzikiej Kobiety", warsztaty choreoterapii i zajęcia tańca terapeutycznego oraz indywidualne sesje.
Od lat tańczenie jest dla mnie formą rozwoju osobistego, poznawania siebie i sposobem radzenia sobie ze stresem. I choć nie jestem zawodową tancerką to zawsze był w moim życiu. Taniec jest moją wielką pasją i ulubioną aktywnością ale też formą terapii. Po bolesnym rozwodzie wile lat temu taniec terapeutyczny i orientalny pozwolił mi odzyskać poczucie własnej wartości, kobiecości i pewności siebie. Tańczę taniec spontaniczny i improwizację, taniec ekstatyczny, orientalny, uczę się także zmysłowego brazylijskiego Zouka w parze, uczę tańców w kręgu.

Więcej informacji o mnie znajdziesz na:
www.alchemiatanca.pl

FB: Alchemia Tańca i Kobiecości ,
Alchemia Coachingu Agnieszka Głuszczyńska

Informacje i odpowiedzi na pytania,
Zapis telefoniczny lub mailowy!

mailowo: gluszczynska@wp.pl
telefonicznie: 609679046

Samo potwierdzenie zainteresowania na wydarzeniu nie rezerwuje miejsca.

Miejsce rezerwuje wpłata na konto Agnieszka Głuszczyńska Usługi Psychologiczne Alchemia

mBank 29 1140 2004 0000 3202 6354 1274
opłata Wieczór Tańca Terapeutycznego 25.09
Ilość miejsc ograniczona do 12 osób.

Przestrzegamy zasad epidemiologicznych. Odkażamy ręce, przestrzegamy koniecznego dystansu ale nie zakłóca nam to cieszenia się tańcem.
Regulamin dostępny na stronie.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.