stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Wieczór Industrialny (43 opinie)

Wieczór Industrialny to impreza, która będzie zadziwiać i pokazywać nowe oblicza muzyki i tańca. W programie koncerty zespołów wykorzystujących niespotykane rozwiązania artystyczne i specjalnie przygotowany pokaz tańca z ogniem.

kwi 18

sobota, godz. 18:00

Gdańsk,
bilety 30 zł
sie 3

poniedziałek

Gdańsk sopot,
bilety 169-299 zł
Kup bilet
ALL SOUNDS ALLOWED

ciężkie brzmienia - koncerty w Trójmieście


To muzycy z Wrocławia, którzy zasłynęli w Polsce udziałem w finale pierwszej edycji programu TVN Mam Talent. "Zespół zajmuje się muzyczną eksploracją oraz recyklingiem miejskich pejzaży i odpadów przemysłowych". Gra z użyciem wiertarek, pił mechanicznych i innych sprzętów użytkowych.


Arshenic to wizytówka trójmiejskiego gotyku. Grając muzykę alternatywną z pogranicza hard rocka i melodyjnego metalu, zatruł serca fanów nie tylko z pomorza. Zespół powstał w 2005 roku, występował z takimi zespołami jak Closterkeller, Artrosis, Ceti, obecnie promuje swoją pierwszą płytę.Bremenn - zespół z Lublina, istniejący od 1995 roku. Podczas koncertu towarzyszą im widowiska z szerokim wykorzystaniem wizualizacji, efektów świetlnych, scenografii oraz scen aktorskich. Grupa wykorzystuje niecodzienny image kojarzący się ze sceną muzyki industrialno-metalowej. Występowali na wielu festiwalach muzyki alternatywnej oraz w programach komercyjnych, takich jak KUBA WOJEWÓDZKI.


Pokaz tańca z ogniem - grupa Salamandra.

Impreza Odbywać się będzie na Długim Targu w okolicach Zielonej Bramy.

Opinie (43) 1 zablokowana

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 • zlot , pokaz
  kwi 26
  niedziela, g. 14:00
  Pszczółki, Autodrom Pomorze
  Moto Piątka
 • ciężkie brzmienia
  kwi 18
  sobota, g. 18:00
  Gdańsk, Protokultura
  Artifest 2020