stat
Impreza już się odbyła

Weź udział w badaniu medycznym i bezpłatnie zbadaj wzrok

Weź udział w badaniu medycznym i bezpłatnie zbadaj wzrok

Przychodnia Lekarska Hygeia zaprasza do udziału w eksperymencie medycznym, którego celem jest porównanie przewidywalności pomiarów długości gałki ocznej metodą biometrii przy zastosowaniu optycznej koherentnej tomografii (OCT) z dotychczas stosowanymi metodami. Każdej osobie, która zdecyduje się na udział w badaniu oferujemy całkowicie bezpłatne wykonanie komputerowego badania wzroku (autorefraktometria i keratometria), pozwalające na ocenę sprawności oka oraz ustalenie wady wzroku.

Dobór odpowiedniego sprzętu, pozwalającego na osiągnięcie jak najbardziej przewidywalnych pomiarów gałki ocznej jest niezwykle istotny, gdyż może znacznie usprawnić badania oraz przyczynić się do uzyskania optymalnej refrakcji w przypadku pacjentów operowanych. Państwa udział w badaniu może więc w znacznym stopniu podwyższyć standardy leczenia okulistycznego. Aktualnie na rynku polskim dostępne są różne aparaty biometryczne. Pomiar długości osiowej gałki ocznej opierający się o optyczną koherentną tomografię jest metodą innowacyjną, wydającą się przewyższać pozostałe dostępne na rynku techniki.

Badanie realizowane będzie przez Przychodnię Lekarską Hygeia, przy ulicy Jaśkowa Dolina 57 w Gdańsku, w każdy czwartek w godzinach 15-20. W ramach badania każdy uczestnik będzie miał wykonane bezpłatnie:
- biometrię, czyli ocenę długości gałki ocznej, metodą OCT i PCI
- komputerowy pomiar wielkości wady wzroku
- komputerowy pomiar mocy optycznej rogówki

Czas trwania badania wynosi 15 minut, a wynik zostanie wydany pacjentowi.
Wszystkie zainteresowane osoby w wieku 18-40 lat, zapraszamy do zapisów pod numerem telefonu 58 776 40 46, liczba miejsc jest ograniczona.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.