stat
Impreza już się odbyła

Weekend w Sassy Roof Top

Dni co prawda stają się już krótsze, ale dzięki temu nasze wieczory mogą trwać nieco dłużej i możecie spędzać je na naszym SASSY ROOF TOP każdego dnia i wieczoru w zupełnie inny sposób.

lip 11

niedziela, godz. 19:00

Sopot,
bilety 69 - 349 zł
Kup bilet
lip 23

piątek, godz. 19:00

bilety 119 zł
Kup bilet
Czwartek Live On - Czwartkowe koncerty akustyczne: Lato 2020: Ireneusz i Izabela, gitara i śpiew - przyjemność wieczoru gwarantowana.

rock - koncerty w Trójmieście


Piątek - nie odpuszczamy wokalnemu bogactwu - Rassa Agnieszka Rassalska i Romero zaopiekują się Waszymi weekendowymi emocjami.
Niebo nad naszym Roof Top ma wyjątkowo dużo gwiazd, ale w sobotę jedna z nich zalśni dużo mocniej. SONYA mieszkająca w Dubaju "osobowość DJska" bo inaczej mówić o niej nie można.
Notowana w zestawieniach Top 10 DJ's Middle East oraz Top 100 Female DJ's in the World. Jej charakter i styl jest wyraźnie określony, zarówno w muzyce, jak i modzie, które z powodzeniem miksuje w unikatowy dla siebie sposób. Z jej dźwięków i osobowości nie wahają się korzystać największe modowe brandy np. Hermes, YSL, Louboutin, Paco Rabanne, Versace.

Sobota to również dzień inauguracji letnich spotkań z shisha cocktails od Meduse Events.

Sugerujemy natychmiast sięgnąć po telefon 732 340 604 i życie stanie się prostsze.
Do zobaczenia #SassyFriends

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.