• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Weedpecker + Aleph א

Jedna z najciekawszych kapel z pogranicza stoner rocka i rocka psychodelicznego, Weedpecker, zakończywszy europejską trasę, wpadnie po raz pierwszy od kilku lat do Gdańska. Zespół wystąpi w Wydziale Remontowym 23 czerwca, a towarzyszyć mu będzie arcyciekawy aleph א.

wrz 29

piątek, godz. 19:00

bilety 50 zł
przedsprzedaż 40 zł
lis 21

wtorek, godz. 19:00

bilety 115 - 165 zł
Kup bilet
Weedpecker to europejska albo i światowa czołówka pośród kolorowych dźwiękowych faktur, relaksu i psychodelii, a jednocześnie jeden z najbardziej cenionych zespołów, jakie zrodziła polska scena stonera i okolic. Albumy Weedpecker z jednej strony doskonale pokazują progres i ewolucję grupy, a z drugiej niezmiennie niezwykłą kreatywność i umiejętność plecenia świetnych faktur muzycznych i budowania niepowtarzalnego klimatu. Ostatni krążek grupy, "IV: The Stream of Forgotten Thoughts" wydany przed dwoma laty, to znakomity album na letni chill.

ciężkie brzmienia - koncerty w Trójmieście


Dlatego właśnie warto świętować początek lata z Weedpecker. Będzie ku temu okazja w Gdańsku. Grupa, która właśnie wróciła z europejskiej trasy, podczas której występowała m.in. na cenionych festiwalach Heavy Psych Sounds Fest we włoskiej Bolonii czy londyńskim Desertfeście, zagra w klubie Wydział Remontowy w piątek 23 czerwca, czyli dokładnie trzeciego dnia tegorocznego kalendarzowego lata, a jednocześnie W PIERWSZY PIĄTEK LATA 2023.

Czasówka:

Na scenie w Wydziale Remontowym Weedpecker towarzyszyć będą urwisy z trójmiejskiego aleph א. Zespół ten niezmiennie od kilku lat wywołuje ochy i achy publiczności i zafrasowane spojrzenia krytyków muzycznych. To zaskakująca, różnorodna mieszanka muzyczna, w której znajdziecie wszystko począwszy od progresji na sludge skończywszy. Jednego można być po aleph א pewnym - nikt nie zostaje w stosunku do ich muzyki obojętnym.


Weedpecker:
https://weedpecker.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/Weedpecker-349871488424872/

aleph א:
https://www.facebook.com/alephtheband
https://alephtheband.bandcamp.com/

Organizator: Leave No One Behind Booking

Opinie

 • ciężkie brzmienia , rock / punk
  wrz 29
  piątek, g. 19:00
  Gdańsk, Wydział Remontowy
  Weird Tales
 • ciężkie brzmienia , rock / punk
  wrz 30
  sobota, g. 19:00
  Gdynia, Podwórko.art
  Lej mi pół