stat
Impreza już się odbyła

Webinar. Rodzinne experymentowanie - biologia

Czy w domowych warunkach można przeprowadzić widowiskowe i ekscytujące doświadczenia biologiczne? Oczywiście, że tak udowodnimy to już 21 października! Webinar. Rodzinne experymentowanie biologia to kolejne spotkanie online z cyklu Domowy popularyzator nauki. Pokażemy Wam, jak doświadczać biologii bez specjalistycznego zaplecza i sprzętu laboratoryjnego.

lut 13

niedziela, godz. 10:00, 12:00, 14:00

bilety 30, 40 zł
Kup bilet

w każdą niedzielę (do 13.02)

Gdańsk,
bilety 25 zł
ulgowy 20 zł
Gościem webinaru będzie Jolanta Drogosz, wychowawca ze szkoły ekologicznej w Rumi wraz z dziećmi. Pierwszą częścią webinaru będzie rozmowa. Z Jolantą Drogosz porozmawiamy o tym jak, domowymi sposobami, urozmaicić lekcje biologii i rozpalić w dzieciach chęć poznawania świata.

Drugą część spotkania wypełnią eksperymenty! Nasi goście, wraz z edukatorem Experymentu, Pawłem Gładyszem, pokażą szereg praktycznych, biologicznych, doświadczeń, które z powodzeniem można wykonać w domu. W trakcie warsztatu między innymi:

- przekonamy się, jak intensywne reakcje mogą zachodzić w wątrobie
- przyjrzymy się moczarce kanadyjskiej, czyli roślinie doskonale ilustrującej przebieg fotosyntezy
- spróbujemy wyizolować DNA z kiwi!

Webinar. Rodzinne experymentowanie biologia

gdzie: online  Facebook YouTube CNE
termin: 21.10.2021 | godz. 18:00

Wydarzenie jest organizowane w ramach cyklu Domowy popularyzator nauki będącego częścią projektu SPINaj naukę dofinansowanego z Programu Społeczna Odpowiedzialność Nauki Ministra Edukacji i Nauki. Patronat nad wydarzeniem objęły serwis Nauka w Polsce PAP, Stowarzyszenie Rzecznicy Nauki oraz blog Profesorskie Gadanie.
 

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.