stat
Impreza już się odbyła

Warsztaty zielarskie z przyrodnikiem i naturopatą

Serdecznie zapraszamy małych i dużych przyrodników! Na warsztatach zielarskich poznacie podstawowe gatunki roślin zielnych, drzew i krzewów a także rośliny lecznicze i pospolite chwasty, które rosną na Kolibkach.

8 lipca - 31 sierpnia 2021

Gdynia,
bilety 30 zł
wrz 7-8

wtorek - środa, godz. 17:00 - 20:00

bilety 500 zł
Opowiem czym się różni jasnota od pokrzywy, z czego można zrobić zielone pesto, jak odróżnić klon od jawora i kto je zapyla, co ma wspólnego bluszcz z bluszczykiem kurdybankiem, co można zrobić z kwiatów dzikiej róży, czy występują pasożyty wśród roślin?

Dowiecie się jakie pospolite chwasty można dodać do zielonej sałatki oraz jakie właściwości zdrowotne mają rośliny lecznicze, jak je zbierać, suszyć i zaparzać ziołowe herbatki. Trasa łatwa, prosta i przyjemna, spacer potrwa ok 2 godz. Weźcie ze sobą prowiant i napoje na piknik. Ze względu na kameralna atmosferę mamy ograniczona liczbę miejsc.

Rezerwacja sms.
Tel. 502 561 813
Proszę podać swoje imię i nazwisko, liczbę osób oraz wiek waszych dzieci

Spotykamy się przy wejściu na teren Parku w Kolibkach, przy Jadłostajni.

Nazywam się Maria Anna Jankowska, dla znajomych i przyjaciół Maja. Z zamiłowania i pasji jestem przyrodnikiem i fotografem amatorem Z wykształcenia jestem biologiem i dyplomowanym farmaceutą.

Na co dzień pracuje jako naturopata i fitoterapeuta. Prowadzę Gabinet Ekomedycyny. Wycieczki przyrodnicze prowadzę od 2018 roku. Pomysł zrodził się z pasji do przyrody i chęci pokazania innym ludziom jak ja patrzę i podglądam naturę razem z moim dzieckiem.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    30-50 zł
Osoba dorosła - 50 zł
Rodzic z dzieckiem 30 zł + 20 zł
Dzieci do lat 3 za free

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.