stat
Impreza już się odbyła

Warsztaty z Gwiazdami

Zapraszamy Was na kolejne Warsztaty z Gwiazdami️! Tym razem w naszym studiu zabłysną Robert Kochanek i Monika Grzelak.

Nasze gwiazdy:
- Robert Kochanek - znany m. in. z Tańca z Gwiazdami
- Monika Grzelak - V-ce Mistrzyni Świata w salsie, choreograf You Can Dance

Poprowadzą zajęcia z:
- Taniec Towarzyski
- Latino
- Commercial dance
- Solo i Pary

Opis zajęć i grafik:
- Solo
Zajęcia na poziomie średnio-zaawansowanym
Dwie choreografie, różne style tańca czyli ogromny zastrzyk energii i świetnej zabawy, a także duża dawka informacji technicznych:
12.00 - 13.30 Salsa/Latino Monika Grzelak
13.30 - 15.00 Commercial Dance Robert Kochanek

- Pary
Szkolenie z tańca towarzyskiego
Dwie choreografie wraz z omówieniem technicznym i ćwiczeniami.
Popracujemy nad techniką i objętością ruchu.
15.30 - 17.00 pary Robert Kochanek
17.00 -18.30 pary Robert Kochanek

Koszt:
Ceny do 7 II
Pakiet solo 3 h zajęć 120 zł/ os
Pakiet pary 3 h zajęć 120 zł/ os
Pojedyncza lekcja 1,5 h - 50 zł
Full Pass 199 zł

Ceny od 8 II
Pakiet solo 3 h zajęć 150 zł/ os
Pakiet pary 3 h zajęć 150 zł/ os
Pojedyncza lekcja 1,5 h 60 zł
Full Pass 249 zł

Monika Grzelak
Monika Grzelak, trener tańca, choreograf, Wicemistrzyni Świata w Mambo IDO i wielokrotna Mistrzyni Polski w Salsie, pedagog, mówca motywacyjny, od 2018 aktorka Teatru Muzycznego w Gdyni, w którym gra w spektaklu Gorączka Sobotniej Nocy.

Założycielka Akademii Tańca i Ruchu DANCE AVENUE w Gdańsku Kreatorka w której jako trener tańca prowadzi formacje taneczne, występuje z nimi na największych festiwalach, pokazach, warsztatach tanecznych salsy w Polsce i na świecie między innymi w: Dubaju, Londynie, Paryżu, Nowym Jorku, Singapurze, Berlinie i Kanadzie prezentując własne choreografie i współpracując przy różnych projektach tanecznych i choreograficznych.

Jako choreograf pracowała przy różnych produkcjach telewizyjnych, filmowych i teatralnych. Współpracowała z telewizją TVN przy realizacji programu You Can Dance w edycji polskiej i ukraińskiej oraz w programie Zaskocz mnie; telewizją POLSAT przy produkcji programów: Fabryka Gwiazd, Zaskocz Bliskich, Randka z Nieznajomymtworząc choreografie do poszczególnych odcinków programu. Współpracowała przy produkcji pierwszego polskiego filmu tanecznego Kochaj i tańcz współtworzyła choreografię do filmu oraz zagrała w nim rolę tancerki.

Robert Kochanek
Trenigi taneczne rozpoczął od tańca ludowego ale później jego pasją stał się taniec towarzyski. W tym stylu zwyciężył w wielu prestiżowych turniejach, m.in.: International Dance Sport Federation Lithuanian Open 2004, The Black Sea Championship 2004. Zajął ósme miejsce na Mistrzostwach Centralnej Europy Jest wielokrotnym finalistą Mistrzostw Polski. Reprezentował Polskę na takich turniejach jak: Polish Open Championships, Bologna Open, Blackpool Dance Festival, Austrian Open Vienna, International Dance Festival Tropicana Cup. Reprezentuje najwyższą, międzynarodową klasę taneczną S w tańcach latynoamerykańskich. Pod koniec lat 90. współpracował z piosenkarką disco polo Shazza dla której tańczył na jej koncertach oraz w teledyskach. W latach 20052008 występował w charakterze trenera tańca w programie rozrywkowym TVN Taniec z Gwiazdami Wystąpił w sześciu edycjach konkursu; jego partnerkami były aktorki: Anna Korcz, Joanna Koroniewska, Joanna Liszowska, Daria Widawska i Małgorzata Socha oraz modelka Ilona Feliciańska
W latach 2015- 2016 był trenerem tańca w trzech edycjach programu rozrywkowego Polsatu Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami. Partnerował kolejno: modelce Kamila Szczawińskiej, prezenterce telewizyjnej Małgorzacie Tomaszewskiej-Słominie i aktorce Dorocie Choteckiej.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    50-249 zł
Zapisy osobiście w Recepcji Dance Avenue ul. Konrada Leczkowa 1 Gdańsk-Wrzeszcz
tel 734 403 818, wysyłając zgłoszenie na maila : biuro@danceavenue.eu

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.