stat
PATRONAT

Warsztaty z Bartłomiejem Ignaciukiem - dla dzieci

 • sobota, 27 listopada, godz. 12:00
 • Lokalizacja
 • Bilety
  10
  Kup bilet
  Informacje o biletach  »

Polarnicy planują swoje podróże latem, gdy na biegunie panuje polarny dzień, słońce nigdy nie zachodzi, temperatura jest nieco wyższa, a wiatr łagodniejszy niż w porze zimowej nocy. Słońce świeci całą dobę, odbija się od lodu i śniegu. Jego blask oślepia i koniecznie trzeba mieć przyciemniane okulary, żeby nie stracić wzroku. Podczas mgły za to wszystko jest białe i trudno odnaleźć kierunek.

BARTŁOMIEJ IGNACIUK (ur. 1972)
Ilustrator, grafik projektowy, przede wszystkim jednak reżyser filmowy
i scenarzysta. Absolwent gdańskiej ASP. Dyplom uzyskał na Wydziale Malarstwa i Grafiki w pracowni prof. Zdzisława Walickiego w 1998 roku. Stypendysta w SchulefürGestaltung w SanktGallen (Szwajcaria). W latach 1999-2004 pracował jako dyrektor artystyczny w agencji reklamowej. Od 2004 r. reżyseruje filmy fabularne, seriale, teledyski i reklamy. Zdobył nagrody i liczne nominacje za filmy "Chomik" (2011) oraz "Podatek od miłości" (2018). Od 2016 r. zajmuje się ilustracją książkową. Chociaż ma w dorobku tylko trzy książki, które powstały dla rodzinnego wydawnictwa Druganoga, może pochwalić się otrzymanymi laurami: wyróżnieniem BolognaRagazziAward za książkę "Marek Kamiński. Jak zdobyć bieguny ziemi... w rok" w 2021 r., a także Nagrodą Magellana w kategorii przewodnik dla dzieci, nagrodą w konkursie "Edycja" oraz Brązowym Mieczem w Konkursie Twórców Reklamy za książkę "Doba na oceanie. Jak przepłynąć Atlantyk kajakiem?" (2018).

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  10 zł
*dla dzieci w wieku 8-12 lat.
Kup bilet
gru 12

niedziela, godz. 11:00 - 13:00

Gdańsk Wrzeszcz,
bilety 70 zł

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.