stat

Warsztaty rozwojowe dla kobiet - Kobieta w Centrum

Rozwój, motywacja, zdrowie, uroda i relaks ... czyli zajrzyj do Madison na warsztaty rozwojowe tylko dla kobiet.

Codziennie w biegu, pomiędzy pracą, domem, szkołą, zakupami, zajęciami dzieci, praniem, sprzątaniem, gotowaniem ... codziennie ... próbują dogonić same siebie. Takie są współczesne kobiety. W gąszczu obowiązków i zadań do wykonania walczą o chwilę tylko dla siebie. Dlaczego? Bo siła kobiet tkwi w silnym umyśle, pewności siebie, akceptacji i samorealizacji. Znamy to, w końcu same jesteśmy kobietami, matkami, córkami, żonami ... - mówią Anna Flis i Jowita Spychalska, ambasadorki programu "Sukces to JA" Fundacji Sukces Pisany Szminką, które razem z Galerią Handlową Madison stworzyły program warsztatów rozwojowych dedykowanych właśnie kobietom. Warsztaty dla kobiet organizowane na terenie Galerii Handlowej to dla nas nowość, ale i ciekawe wyzwanie, możliwość dotarcia do wielu uczestniczek, które być może nie miały okazji brać jeszcze udziału w tego typu przedsięwzięciach, a chciałyby zadbać o swój rozwój osobisty - dodają.

Cykl warsztatów rozwojowych, których I edycja odbędzie się w czwartek 28.02.2019 r., będzie realizowany na terenie Galerii Madison przez cały rok aż w 10 edycjach - od lutego do listopada w każdy ostatni czwartek miesiąca.

W ramach cyklu przeprowadzimy wykłady i zajęcia praktyczne z dziedzin takich jak: psychologia, rozwój osobisty, zdrowie i uroda, praca i biznes. Podczas każdych warsztatów na uczestniczki czekać będą prezenty niespodzianki przygotowane przez Galerię Madison, a także szereg aktywności dodatkowych, będących wartością dodaną do warsztatów.

Zajęcia przeprowadzimy w specjalnie przygotowanej strefie warsztatowej, zlokalizowanej na II piętrze Galerii Madison, w bezpośrednim sąsiedztwie sklepu Intersport. Specjalnie z myślą o pracujących paniach, które będą zainteresowane udziałem w tym wydarzeniu, każdorazowo warsztaty będą odbywać się w godzinach popołudniowych tj. 16:30-20:30.

Cykl spotkań rozpoczniemy 28 lutego pod hasłem: Aby chciało się chcieć - sprawdź swoje motywacyjne DNA. Spotkanie poprowadzi Anna Flis - współzałożycielka i Partner Zarządzający Training Designers, ambasadorka programu "Sukces to JA" Fundacji Sukces Pisany Szminką.

Partnerem medialnym akcji jest: Magazyn Kobiet Mademoiselle.

Dlaczego Galeria Madison? Galeria Madison - ze względu na lokalizację oraz swój charakter - jest idealnym miejscem do realizacji wydarzeń dedykowanych kobietom. Galeria Madison to bardzo kameralny i doskonale wpasowany w przestrzeń miejską obiekt,  który ze swoją butikową, śródmiejską ofertą stanowi idealną destynacją dla tych wszystkich zabieganych kobiet, które ceniąc swój czas, wybierają obiekty kompaktowe, w których mogą szybko i komfortowo zrealizować swoje codzienne potrzeby.

O prowadzącej:
Anna Flis - współzałożycielka i Partner Zarządzający Training Designers. Wieloletni Dyrektor Zarządzający w finansowych biznesach General Electric. Efektywna liderka z 17 letnim doświadczeniem w międzynarodowej korporacji General Electric, która sprawdziła się w wielu obszarach organizacji takich jak: Sprzedaż, Marketing, HR, L&D, Talent Management, Operacje, Call Center, Windykacja, CRM, PM/IT. Ma doświadczenie w projektowaniu systemów motywacyjnych, konsolidacji/ synchronizacji celów biznesowych oraz reinżynierii procesów przy wykorzystaniu obecnego potencjału, w transformacjach sieci sprzedaży, restrukturyzacji oraz fuzjach. Laureatka nagród za: wyniki sprzedaży, usprawnienia w procesach, zarządzanie zespołami oraz nastawienie na potrzeby klientów. Twórczyni 3 START-upów. Finalistka konkursu "Bizneswoman Roku 2015" w kategorii Korporacja. Autorka cyklu artykułów dla "Personel Plus" dotyczących aktualnych trendów w HR oraz rozwoju najwyższej kadry managerskiej. Ambasadorka programu "Sukces to JA", mentor i mentee w programie Vital Voices Poland Chapter. Wykładowca na studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku, współorganizator projektu transformacjahr.com i członek Klubu HRBP przy Olivia Business Centre w Gdańsku, Partner Zarządzający Training Designers.

Informacja o biletach

Zapisy na pierwszą i kolejne edycje warsztatów będą odbywać się poprzez stronę internetową Galerii Madison: www.madison.gda.pl. Liczba miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.