stat

Warsztaty projektowania wymarzonych miejsc do tworzenia

Zapraszamy dziewczynki i chłopców w wieku od 8 do 12 lat, na twórcze działania. Podczas warsztatów poznamy pracownie z całego świata. Zastanowimy się dlaczego takie pracownie powstają. Dowiemy się z jakimi zagadnieniami mierzą się projektanci, architekci i twórcy pracowni.

w każdy wtorek (do 25.02), godz. 17:00, 18:30

Gdańsk,
bilety 200 zł
mar 22

niedziela, godz. 10:00, 11:30

bilety 8-36 zł
Kup bilet
Ważną częścią warsztatów będzie odnajdywanie własnych talentów. Zobaczymy jakie rzeczy sprawiają nam radość, w czym jesteśmy dobrzy i jak zaprojektować naszą pracownię, aby spełniała nasze najważniejsze cele.

Uczestnicy zajęć stworzą samodzielnie albo w grupie autorskie makiety wymarzonych pracowni, które staną się impulsem do rozwoju swojej pasji.

wiek uczestników: 8 - 12 lat

miejsce: Podziemia Hal Targowych, boks 509

Prowadzący:
Magdalena Błeńska -

Założycielka i prezeska fundacji Wspól Dzielnia, członkini stowarzyszenia halo kultura, członkini Społecznej Rady ds. Rodziny i Dziecka powołanej przez Prezydenta Gdyni, inicjatorka i organizatorka spotkań Klub Rodzica RAZEM na Działkach Leśnych, cyklicznych spotkań MOCne Dziewczyny , Akademii Emocji oraz szeregu spotkań integrujących mieszkańców Gdyni.
Absolwentka oceanografii na Uniwersytecie Gdańskim oraz studiów podyplomowych "Menedżer projektów badawczo-rozwojowych" w Wyższej Szkole Bankowej.
Od 12 lat pracuje w Instytucie Morskim w Gdańsku, a od czterech lat prowadzi z mężem firmę nautilo. Obecnie kształci się w obszarze turkusowego zarządzania, czyli opartego na słuchaniu i dawaniu odpowiedzialności, ale również na dzieleniu się zasobami; zafascynowana niestandardowymi metodami kształcenia, zwolenniczka szkoły minimalnej. Jest żoną i mamą trzech córek - 8-letniej Oli (będącej w edukacji domowej), 5-letniej Marty i 3 letniej Agnieszki.

Klaudia Jarecka-Świeca -
Z wykształcenia pedagog, testerka i artystka (Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu). W latach 2010-2014 współtworzyła performerską grupę OKO, Z działalnością grupy można zapoznać się na stronie: www.grupaoko.tumblr.com. Od 2012 roku działa społecznie - cyklicznie współpracuje z Fundacją Zmian Społecznych Kreatywni gdzie zrealizowała cykl murali społecznych na terenie dzielnicy Gdyni Chyloni. Od 2012 roku współtworzy projekt Maxymalia skierowany do dzieci i rodziców. Zadaniem warsztatów maxymaliowych jest odkrywanie u każdego z uczestników mocnych stron i talentów. Projekt jest realizowany wspólnie z psychologiem Dominiką Uwaifo. Obecnie prezeska Fundacji Miejsce Tworzenia. Zrealizowane projekty: "Tworzę Zaspę"-Klub Osiedlowy, "Energiczny Klub Rodzica", "Ornamenty Obecności"- murale społeczne. Fundacja aktywnie działa od 2017 roku. Obecnie realizuje projekty "Miejsce tworzenia jest tam, gdzie mieszkasz" obejmujący tereny w trakcie rewitalizacji. Jest członkiem Stowarzyszenia Halo Kultura.

Katarzyna Anielska -
Fotografka, graficzka, plastyczka, wiceprezeska fundacji WspólDzielnia (Wspól Dzielnia) , społeczniczka, członkini stowarzyszenia Halo Kultura. Współtwórczyni Otwartej Pracowni "Ślad", która znajduje się w podziemiach Hal Targowych, enklawie sztuki halo kultura. Politolożka.
Absolwentka Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Gdyni - Orłowie,
Od ponad 10 lat publikuje zdjęcia pod pseudonimem "Srebrna Kuna" (https://www.facebook.com/SrebrnaKunaFoto).
Z fotografią związana od 20 lat.
Mama dwójki dzieci, które stały się źródłem fotograficznej inspiracji i przyczynkiem do powstania Instagramowego konta @nieanielskie, gdzie prowadzi swego rodzaju dziennik, wykorzystując swoją wiedzę na temat kadrowania i doboru kolorów na zdjęciach przy użyciu zwykłego telefonu komórkowego.
Obecnie zajmuje się oprawą wizualną wydarzeń projektując m. in. plakaty, ulotki, zaproszenia oraz posty do portali społecznościowych. Fotografuje na zlecenie osób prywatnych, instytucji miejskich, firm oraz organizacji pozarządowych. Stawia swoje pierwsze kroki w branży IT.
Część jej zdjęć można zobaczyć na stronie: https://srebrnakuna.myportfolio.com/

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    25 zł
obowiązują zapisy:
pracownia.slad@gmail.com

https://evenea.pl/

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni