stat
Impreza już się odbyła

Warsztaty pisarskie "bibLEMteka"

8 lipca o 17:00 zapraszamy na warsztaty pisarskie fantastyczna bibLEMteka, które odbędą się na statku Pirat. Uwaga! Aby bezpłatnie wejść na Molo należy posiadać Kartę Sopocką. Rejs statkiem dla uczestników warsztatów jest darmowy.

lis 11-14

czwartek - niedziela, godz. 17:00

bilety 500 zł
lis 14

niedziela, godz. godz., 12:00

Gdańsk,
bilety 20 zł
Kup bilet
Zapisy: filia2@mbp.sopot.pl. Zbiórka przy sopockim Molo.

Projekt Fantastyczna bibLEMteka otrzymał dofinansowanie Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu z Funduszu Promocji Kultury. W ramach projektu Fantastyczna bibLEMteka w każdy ostatni czwartek miesiąca odbędzie się spotkanie warsztatowe mające na celu ośmielenie młodych pisarzy, wspólne czytanie fragmentów tworzonych powieści i doskonalenie trudnej sztuki pióra poprzez konstruktywną krytykę oraz studiowanie wybranych fragmentów twórczości Stanisława Lema. Dzięki czemu młodzi twórcy będą mogli odkryć warsztat mistrza. Poznać sposób, w jaki doskonale opisywał ludzkie emocje Szpital przemienienia, bywał żartobliwy - Wizja lokalna czy satyryczny Pamiętnik znaleziony w wannie, a także dowiedzieć się, które przepowiednie pisarza dotyczące przyszłości się sprawdziły.

W następstwie będą mogli wzorować się na stylu mistrza i jego wybitnych umiejętnościach.
Prowadzenie: Anna Sowińska urodzona w 1977 roku w Gdyni, zamieszkała w Sopocie. Nauczycielka historii, absolwentka Wydziału Filologiczno-Historycznego Uniwersytetu Gdańskiego. Ma kilkuletnie doświadczenie w pracy jako nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie, a także języka angielskiego.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.