stat

Warsztaty oddechowe

ZAPRASZAMY na warsztaty wprowadzające w świat inteligencji oddechu, podczas których doświadczysz tego, jak oddech wpływa na twoje emocje, ciało i umysł.

Dowiesz się, jak za pomocą świadomego oddechu samodzielnie zwiększyć poziom energii na co dzień, zarządzać emocjami, stresem i podejmować lepsze decyzje, w zgodzie ze sobą.

Pierwszego dnia warsztatów poznasz gotowe narzędzia - praktyki oddechowe, które od razu możesz wykorzystać do polepszenia komfortu codziennego życia. Równolegle przygotują cię one do doświadczenia łagodnej sesji oddechu BreathFlow. To bardziej zaawansowana praktyka, dzięki której możesz uzdrowić różne aspekty życia na wielu poziomach.

W drugim dniu warsztatów doświadczysz pełnej sesji oddechu transmodalnego. To okazja do zajęcia się własnym tematem w wybranym przez ciebie obszarze. Może już dobrze wiesz, czego potrzebujesz lub jakiej sprawie chcesz się przyjrzeć. Co pragniesz uzdrowić, na co się otworzyć lub co domaga się domknięcia. Jeśli jeszcze szukasz - pomożemy w doprecyzowaniu intencji do sesji.

W PROGRAMIE:
1) Ćwiczenia odczuwania i obserwacji oddechu - poznasz język, jakim komunikuje się twój oddech.
2) Pogłębianie i poszerzanie oddechu - poczujesz pełniejszy przepływ oddechu i doświadczysz, jak twój oddech, ciało i emocje nawzajem na siebie wpływają i komunikują się ze sobą i z tobą.
3) Poznanie mocy pełnego oddechu - w tej części nauczysz się stabilizować jego przepływ oraz używać go do redukowania stresu i osiągania stanu relaksacji.
4) Rozwijanie poczucia akceptacji siebie i tego, co przychodzi - zrobisz niezbędny pierwszy krok do zmiany postawy wobec ujawniających się doznań i uczuć. Bo najwięcej czasu i energii tracimy w życiu na ich blokowanie.
5) Sesja BreathFlow, która wykorzystuje doświadczenia wszystkich wcześniejszych praktyk oddechowych i pozwala na uwolnienie pełnego przepływu życia i przyjęcie tego, co ono nam przynosi.

GDZIE I KIEDY?
Akademia Świadomego Człowieka, Kaprów 3A/16, Gdańsk
Sobota, 26 września 2020, g. 10.00 17.30
Niedziela, 27 września 2020, g. 10.00-14.00
Możesz wziąć udział w jednym dniu warsztatów (sobota) lub w dwóch (sobota i niedziela).
Jeśli brałeś/aś już udział w warsztatach wprowadzających do metody, możesz przyjść na samą sesję oddechową (niedziela). Jednak również w tym przypadku zachęcamy do udziału w pełnych warsztatach dla pogłębienia praktyki i zdobycia doświadczenia w często zaskakująco nowym wymiarze.

INWESTYCJA:
Warsztaty i sesja oddechowa (sobota i niedziela): 350 zł
Warsztaty wprowadzające (tylko sobota): 250 zł
Sesja oddechu transmodalnego (tylko niedziela): 120 zł
To dla nas ważne, aby wszyscy, którzy chcą i potrzebują, mieli możliwość uczestniczenia w warsztatach. Jeśli więc pieniądze stanowią dla Ciebie jedyną barierę, daj nam znać. Znajdziemy jakieś rozwiązanie.

ZGŁOSZENIA I PYTANIA:
dobroslaw@studiooddechu.pl
Pracujemy w kameralnej grupie, dlatego liczba miejsc na warsztacie jest ograniczona i prowadzimy zapisy. Po zgłoszeniu otrzymasz potwierdzenie drogą mailową wraz z numerem konta do przesłania zaliczki, która zapewni ci miejsce na warsztatach.

TRENERZY

Marta Grabowska
Dyplomowany praktyk i trener oddechu transmodalnego w Instytucie Oddechu.
Jestem absolwentką podyplomowych studiów Coachingu i Mentoringu przy SWPS / Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Wiele lat spędziłam w międzynarodowych korporacjach, zarządzając międzykulturowymi zespołami.
Kocham życia, jestem miłośniczką oddechu, lasu i intuicyjnego tańca - uwielbiam radość, swobodę i skupienie praktyki 5Rytmów. Prowadzę sesje indywidualne i warsztaty w różnych miastach w Polsce oraz online.
fb.com/domoddechu

Dobrosław Mysłowski
Trener oddechu w trakcie certyfikacji i praktyk z ponad 800h treningu w Instytucie Oddechu.
Prowadzę warsztaty związane ze świadomym oddechem, a także grupowe i indywidualne sesje oddechowe w Polsce.
Jestem jednym z inicjatorów projektu Oddychamy.Warszawa.
Ukończyłem studia komunikacji społecznej i wieloletnią szkołę korporacyjnego życia. Lubię pracę z ludźmi. Zawodowo zajmuję się również pisaniem i udzielam lekcji gry na pianinie dla dorosłych. Prywatnie jestem tatą rezolutnej córki, muzykiem i fanem afrykańskich djembe.
fb.com/studiooddechu
www.studiooddechu.pl

Do zobaczenia 
Marta i Dobrosław
wrz 25

piątek, godz. 19:00 - 21:00

bilety 60 zł
paź 10

sobota, godz. 13:00 - 16:00

bilety 80 - 110 zł
przedsprzedaż 60 - 100 zł

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.