stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Warsztaty dźwiękowe dla przedsiębiorców | Kultura spotyka Biznes

Warsztaty dźwiękowe z Martą Karalus i Krzysztofem Topolskim, 9 września, sobota, godz. 10.00 - 16.00. Miejsce: Luks Sfera, ul. Elektryków, budynek 132B, tereny postoczniowe.

Ogień Serca - warsztat dla mężczyzn

lut 8-9

sobota - niedziela, godz. 10:00 - 17:00

bilety 550 zł

Jak stworzyć słodki biznes

lut 22

sobota, godz. 8:00

Gdańsk,
bilety 850-1500 zł
Zapisy: http://bit.ly/kultura_spotyka_biznes_dzwiekowe

Wsłuchanie się w otaczające nas dźwięki podczas warsztatu z Martą Karalus i Krzysztofem Topolskim będzie próbą pokazania uczestnikom jak ważne jest tło organizacji, dyskusje toczące się w kuluarach. Warsztaty to także ćwiczenie uważności, która jest szczególnie potrzebna do tego, by z refleksem reagować na nadciągające w naszej organizacji zmiany. W czasie spotkania uczestnicy będą słuchali i samodzielnie tworzyli dźwięki. Odbędzie się także spacer akustyczny w okolicach stoczni, w czasie którego uczestnicy będą zbierać dźwięki. W ostatniej części każdy uczestnik stworzy dźwiękową pocztówkę. Będzie to okazja do zapoznania się z programami dźwiękowymi oraz zasadami obróbki i montażu materiału dźwiękowego.

Krzysztof Topolski - perkusista, improwizator, twórca instalacji dźwiękowych. Grał w zespołach Ludzie, Kobiety, Night Come, Red Rooster, Dzieci Kapitana Klossa. Występuje solo jako Arszyn. Interesują go poszukiwania w sferze perkusji oraz live electronics, muzyka improwizowana i elektroakustyczna. Organizuje prezentacje, wykłady i warsztaty poświęcone muzyce współczesnej, akustycznej ekologii i sztuce dźwięku. Jest kuratorem festiwalu Soundplay/Dźwiękowiska w CSW Łaźnia w Gdańsku.

Marta Karalus - kuratorka edukacji, edukatorka, koordynatorka projektów. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów artystycznych dla dzieci i młodzieży. Absolwentka etnologii i antropologii kulturowej UMK w Toruniu; Prezeska Stowarzyszenia SZTUKA CIĘ SZUKA oraz członkini Fundacji Fabryka UTU. W latach 2009-2011 pracowała na stanowisku specjalistka do spraw edukacji dla dzieci i młodzieży w Centrum Sztuki Współczesnej "Znaki Czasu" w Toruniu. Obecnie mieszka i pracuje w Gdańsku, jest menedżerką domu sąsiedzkiego, współpracuje w Gdańską Galerią Miejską.

----
Celem działań prowadzonych w ramach Kultura Spotyka Biznes jest przełamanie barier i znaczne poszerzenie kompetencji obu stron, ale i stworzenie nowej sieci kontaktów czy zainspirowanie i rozbudzenie kreatywności uczestników projektu. W tym celu zaprosiliśmy profesjonalistów, którzy swoją wiedzą będą dzielić się w ramach serii warsztatów, spotkań dyskusyjnych, a także konsultacji. Wymiana doświadczeń odbędzie się w interesujących miejscach: pracowniach artystycznych, klubokawiarniach oraz przestrzeniach coworkingowych.

Warsztaty są częścią projektu Kultura spotyka biznes prowadzonego przez Obserwatorium Kultury przy Instytucie Kultury Miejskiej. Więcej informacji: www.kulturaspotykabiznes.pl.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni