stat

Warsztaty dla Taty - męskie spotkanie

  • środa, 28 października, godz. 20:00
  • Lokalizacja
    Online
  • Bilety
    35

"Będziesz Tatą!" - te słowa budzą w przyszłych ojcach nie tylko radość i dumę, ale także strach i nieznane. Od kolegów słyszałeś jak to ciężko wytrzymać z targaną hormonami ciężarną, jak strasznie jest na porodówce, że noworodek to czarna magia, a po porodzie nic już nie będzie takie samo? Nasze położne pomogą Ci obalić te mity i pokażą jak odnaleźć się w tej najważniejszej życiowej roli

Zapraszamy wszystkich Tatusiów na męskie spotkanie, podczas którego dowiecie się: jaka jest rola mężczyzny jeżeli może i nie może być obecny na sali porodowej? o co chodzi z tymi hormonami i jak sobie z nimi radzić? Tata w ciąży? czyli syndrom kuwady u przyszłych Ojców, jak wspierać kobietę w połogu? noworodek - jak dbać o maleństwo? seks po porodzie - jak robić to dobrze?...i inne męskie obawy, które rozwieje z Wami nasza położna Iza Chromiec - położna z 30letnim doświadczeniem - doskonale wie, jak rozmawiać z mężczyznami.

Podczas szkolenia będziesz miała/ miał możliwość zadawać pytania na żywo! Warsztaty zostaną przeprowadzone poprzez naszą platformę szkoleniową online. Dostęp do platformy zostanie wysłany 15 minut przed planowanym szkoleniem na adres mailowy. Warsztat będzie dostępny przez 48 godzin po jego zakończeniu - jeśli nie możesz być punktualnie - będziesz mogła obejrzeć go później.
paź 22

czwartek, godz. 10:00

Online
bilety 35 zł
paź 26

poniedziałek, godz. 20:30

Online
bilety 35 zł

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.