stat

Warsztaty dla MAM: NajlepszeCV

Prowadzi: Agnieszka Śladkowska


Program:
1. Co rekruterzy lubią, a co ich na dzień dobry zniechęca
2. Branżowe fakty o trudnej sztuce pisania profili zawodowych i łatwej alternatywie
3. Dane personalne bez tajemnic i dodatkowa sekcja: dane o zatrudnieniu
4. Jak opisać swoje doświadczenie zawodowe i edukację, żeby rekruter nie mógł powstrzymać się od zaproszenia na rozmowę rekrutacyjną
5. Potencjał sekcji szkolenia i zainteresowania
6. Jak odkryć swoje Umiejętności i mocne strony, i które z nich wpisać do CV
7. Jaka treść maila powinna towarzyszyć naszemu CV, w tej niezwykłej drodze do sukcesu.

Co dajemy od siebie:
-2h intensywnych warsztatów, ponieważ każdą minutę oglądamy tak jak wy z obu stron, będzie konkretnie, praktycznie i zabawnie.
-Dwie kameralne grupy: z dziećmi i bez dzieci. Kiedy Ty będziesz przygotowywać swoje #NajlepszeCV Twój maluch może korzystać bezpłatnie z sali zabaw. A jeśli jest za mały, wybierz grupę z dziećmi. Jest mniej liczna, a na miejscu będzie wsparcie, które pomoże zainteresować maluchy, żeby mamy spokojnie skorzystały z warsztatów.
-Strzał motywacyjny, jeśli na chwilę zapomniałaś, że jesteś wspaniała
-Bezpłatna, na czas warsztatów, najlepsza sala zabaw pełna klocków, w której żadne dziecko nie będzie się nudzić
- Materiały pomagające dopracować NajlepszeCV w domu

Kto może wziąć udział w warsztatach:
Mamy małych dzieci do 5 rż. które planują poszukiwanie pracy
Warunek konieczny - przyniesienie ze sobą CV. Dlaczego? Bo skreślamy, podkreślamy, dopisujemy i zmieniamy, tak, by po warsztatach dopracować swoje NajlepszeCV.

Ile to kosztuje?
25 zł (nieważne czy przychodzisz z dzieckiem czy bez, w cenę wliczona jest możliwość skorzystania z sali zabaw przez dzieci w czasie warsztatów)

Dlaczego tak mało?
Chętnie zrobilibyśmy warsztaty za darmo, żeby pomóc mamom, które potrzebują wsparcia. Jednak na bezpłatne wydarzenia często zapisują się i zajmują innym miejsce, osoby, które wcale się na nich potem nie pojawiają. Ponieważ nasze grupy są kameralne, nie chcemy takich sytuacji. Dlatego zdecydowaliśmy się na symboliczną opłatę. Za to jakość jest u nas zawsze najlepsza, bo inaczej nie potrafimy A jeśli lubisz promocje, to pomyśl, że właśnie zaoszczędziłaś 150 zł, które możesz wydać jak lubisz
*Dlaczego dla mam? bo to one często nie mają gdzie wracać po urodzeniu dziecka, lub nie są w stanie połączyć zobowiązań w starej pracy z wychowywaniem malucha. Jeśli jednak znajdzie się tata, w podobnej sytuacji, zapraszamy

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.