stat

Warsztaty dla Kobiet

Rozwój, motywacja, zdrowie, uroda i relaks ... czyli zajrzyj do Madison na warsztaty rozwojowe Tylko dla Kobiet.

lis 27

piątek, godz. 16:00 - 18:00

Gdańsk,
bilety 50 zł
przedsprzedaż 40 zł

w każdy wtorek (do 05.01.2021), godz. 11:00

bilety 25 zł
Codziennie w biegu, pomiędzy pracą, domem, szkołą, zakupami, zajęciami dzieci, praniem, sprzątaniem, gotowaniem ... codziennie ... próbują dogonić same siebie. Takie są współczesne kobiety. W gąszczu obowiązków i zadań do wykonania walczą o chwilę tylko dla siebie. Dlaczego? Bo siła kobiet tkwi w silnym umyśle, pewności siebie, akceptacji i samorealizacji. Znamy to, w końcu same jesteśmy kobietami, matkami, córkami, żonami ... - mówią Anna Flis i Jowita Spychalska, ambasadorki programu "Sukces to JA" Fundacji Sukces Pisany Szminką, które razem z Galerią Handlową Madison stworzyły program warsztatów rozwojowych dedykowanych właśnie kobietom. Warsztaty dla kobiet organizowane na terenie Galerii Handlowej to dla nas nowość, ale i ciekawe wyzwanie, możliwość dotarcia do wielu uczestniczek, które być może nie miały okazji brać jeszcze udziału w tego typu przedsięwzięciach, a chciałyby zadbać o swój rozwój osobisty - dodają.

Cykl warsztatów rozwojowych, których I edycja odbyła się w czwartek 28.02.2019 r., będzie realizowany na terenie Galerii Madison przez cały rok aż w 10 edycjach - od lutego do listopada w każdy ostatni czwartek miesiąca.

W ramach cyklu przeprowadzimy wykłady i zajęcia praktyczne z dziedzin takich jak: psychologia, rozwój osobisty, zdrowie i uroda, praca i biznes. Podczas każdych warsztatów na uczestniczki czekać będą prezenty niespodzianki przygotowane przez Galerię Madison, a także szereg aktywności dodatkowych, będących wartością dodaną do warsztatów.
Zajęcia prowadzone są w specjalnie przygotowanej strefie warsztatowej, zlokalizowanej na II piętrze Galerii Madison, w bezpośrednim sąsiedztwie sklepu Intersport. Specjalnie z myślą o pracujących paniach, które będą zainteresowane udziałem w tym wydarzeniu, każdorazowo warsztaty będą odbywać się w godzinach popołudniowych tj. 16:30-20:00.
Kolejne spotkanie z cyklu  odbędzie się w czwartek 31 października pod hasłem: Zarządzanie sobą w czasie.

"To co najważniejsze, nie może być na łasce tego, co mniej ważne" J.W. Goethe

Omówimy:
- 5 technik zarządzania sobą w czasie, w tym: macierz Eisenhowera i zasada Pareto
- kategorie na co poświęcaj czas, w tym złodzieje czasu
- skuteczne delegowanie zadań
- codzienne planowanie i błędy w planowaniu
- najczęstsze błędy w zarządzaniu sobą w czasie

Spotkanie poprowadzi Marzena Śmigielska.

Dlaczego Galeria Madison? Galeria Madison - ze względu na lokalizację oraz swój charakter - jest idealnym miejscem do realizacji wydarzeń dedykowanych kobietom. Galeria Madison to bardzo kameralny i doskonale wpasowany w przestrzeń miejską obiekt,  który ze swoją butikową, śródmiejską ofertą stanowi idealną destynacją dla tych wszystkich zabieganych kobiet, które ceniąc swój czas, wybierają obiekty kompaktowe, w których mogą szybko i komfortowo zrealizować swoje codzienne potrzeby.

Partnerem medialnym akcji jest: Magazyn Kobiet Mademoiselle.

Informacja o biletach

Zapisy na każdą kolejną edycję warsztatów będą odbywać się poprzez stronę internetową (ok. 1,5 tyg. przed warsztatami) Galerii Madison: www.madison.gda.pl. Liczba miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.