• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Warsztaty bębniarskie dla młodzieży i dorosłych

Gra na bębnach to ekscytująca i dostępna dla każdego forma twórczej ekspresji. Warsztaty przeznaczone są dla tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności oraz dla tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z bębnami. Uczestnicy poznają techniki grania oraz uczą się akompaniować innym instrumentom.


Zajęcia prowadzi znany trójmiejski muzyk perkusjonista, instruktor muzyczny, twórca muzyki teatralnej i filmowej, autor bajek i tekstów piosenek, reżyser przedstawień dla dzieci, organizator imprez. Na scenie muzycznej działa od 25 lat, mając w swym dorobku udział w kilkunastu formacjach o najróżniejszej stylistyce, m. in. No Limits, Leszcze (Nagroda Dziennikarzy Opole 2002), Bóm Wakacje w Rzymie, Rocka's Delight, Red Wine, Himeros, Ikenga, Orquestra Samba Picante. Współzałożyciel i członek szeregu zespołów, m.in. No Limits, Hello, Leszcze, Ikenga, OrqUestra Samba Picante, Rocka's Delight, Dżembersi. Autor tekstów, twórca muzyki teatralnej i filmowej. Instruktor muzyczny i teatralny. Pracuje z dziećmi, z młodzieżą i z dorosłymi. Prowadzi warsztaty liczne bębniarskie w kraju i za granicą.


Zapisy i informacje:
Lucyna Labudda
Tel.: 504-038-470
l.labudda@gmail.com

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.