stat

Warsztaty auto masażu

Serdecznie zapraszam na warsztat auto masażu według tradycyjnej medycyny chińskiej i teorii meridianów.

Auto masaż jako regularna praktyka, pomoże Ci skutecznie uśmierzyć ból, pozbyć się energetycznego zastoju w mięśniach, oraz poprawić działanie układu krwionośnego i limfatycznego. Sprawdzi się w sytuacjach stresowych, po wysiłku fizycznym, pozwoli również szybciej wrócić do dobrej formy. ️

Podczas kameralnego warsztatu poznasz najważniejsze punkty akupunktury ciała, przebieg kilku meridianów oraz nauczysz się skutecznych technik auto masażu. Teoria będzie się przeplatać z praktyką. Abyś mógł/ mogła skoncentrować się i w pełni czerpać z warsztatu, notatki i podsumowanie warsztatu wyślemy Ci mailem.

Valérian Collot (prowadzący warsztat) - Z wykształcenia aktor, pracownik socjalny, masażysta i praktyk medycyny chińskiej. Od kilku lat zafascynowany medycyną chińską, poszukuje systemu pozwalającego zrozumieć tajemnice ludzkiego ciała. Używa rożnych technik masażu i pracy z energią: masaż Tui-na, Reiki, Qi Gong, akupunktura, dietetyka. Ukończył liczne kursy w kierunku tradycyjnej medycyny chińskiej m.in.:

2018-2021: School of chinesse medecine - Acupuncture specialisation (TOMO, Gdansk, Poland)

2018-2021: Medical Qi Gong course - Qi Gong Sans Frontiere, Lyon, France

2020: Attestation of Simple and Effective Acupuncture to treat pain - TOMO, Gdansk, Poland - (Taco van der Mark)

2019: Attestation of Treatment of orthopedic problems based on practical theory of meridians Dr Wang Ju Yi - TOMO, Gdansk, Poland - (Yefim Gamgoneishvili)

2019: Attestation of Mind and emotions in chinese medecine - TOMO, Gdansk, Poland - (Hamid Montakhab)

2018: Diploma of dietetics in traditional chinese medecine - Centrum Sztuk Zdrowotnych, Warsaw, Poland - (Agnieszka Krzemińska)

2017: Diploma of traditional chinese medecine remedial masage Tui-na - CFTMC, Vences, France - (Maria Rando Gonzalez)

Więcej informacji o prowadzącym warsztat Valérianie Collot, o masażu Tuina i chińskiej medycynie znajdziesz na stronie internetowej.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    140 zł
Z racji zagrożenia epidemiologicznego jest ograniczona liczba miejsc oraz obowiązują zapisy: https://www.ziemiosfera.pl/warsztaty-zero-waste.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.