stat
Impreza już się odbyła

Warsztaty Rodzinne Domowe Eksperymenty

Ze względu na duże zainteresowanie tematem elektryczności już 4 stycznia odbędą się kolejne warsztaty o tej tematyce.

Zapraszamy Dzieci w wieku 4 - 9 lat wraz z Rodzicami lub Opiekunami na Warsztaty Rodzinne Domowe Eksperymenty - Elektryczność.

Kiedy: 04 stycznia 2020r. godzina 10.00
UWAGA ZMIANA MIEJSCA WARSZTATÓW!
Gdzie: ul. Grunwaldzka 5 Gdańsk-Wrzeszcz
Wstęp: 30 zł/ dziecko + opiekun,
50 zł/ bilet rodzinny (2 dzieci + opiekun)
Zapisy: 784-395-075 lub paweligawel.gda@gmail.com
Ilość miejsc ograniczona!

Plan na najbliższe warsztaty:

Będziemy badać zjawisko elektrostatyki, odpowiemy na pytania: skąd się bierze prąd w domowych gniazdkach oraz dlaczego prąd elektryczny bywa niebezpieczny i jak bezpiecznie korzystać z niego. Sprawdzimy co przewodzi, a co izoluje prąd, a także zbudujemy owocowo-warzywną baterię.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy i nauki! Każde dziecko otrzyma swój zestaw do eksperymentowania.

Warsztaty Rodzinne Domowe Eksperymenty, to świetna okazja do zdobycia nowej wiedzy, twórczej zabawy i kreatywnego spędzenia czasu. Eksperymenty prezentujące zjawiska fizyczne i chemiczne, są świetnym sposobem na zainteresowanie dzieci różnymi dziedzinami nauki. Podczas Warsztatów Maluchy odkrywają w sobie poszukiwacza, kształtują twórczy sposób myślenia i działania oraz chętniej rozwijają swoje talenty naukowe.

Warsztaty prowadzi Anna Obszarska- pedagog i autorka programu warsztatów "Domowe Eksperymenty": Warsztaty są moim pomysłem na danie dzieciom czegoś dobrego. Pracowałam w różnych placówka edukacyjnych i opiekuńczych, co pozwoliło mi zauważyć iż dzieci mają ogromną potrzebę ciągłego poznawania i odkrywania. Najlepiej poprzez zabawę. Stąd pomysł na warsztaty, które nie tylko bawią, ale i zachęcają do nauki. Ponieważ oferta na rynku ogranicza się głównie do zajęć pokazowych i niemożliwością jest odtworzenie ich w domu, proponuję zajęcia, które będą inspirować do samodzielnej pracy i poszukiwań, przy użyciu niedrogich i łatwo dostępnych materiałów. A dlaczego rodzinnie? Ponieważ w naszym społeczeństwie jest silna potrzeba stworzenia wspólnej przestrzeni dla rodzica i dziecka.

W razie pytań więcej informacji pod numerem telefonu 784-395-075.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.