stat

Warsztaty "Podstawy CNC" - druk 3D

Maszyny CNC stały się popularnymi i bardzo przydatnymi narzędziami uzupełniającymi współczesny warsztat. Pozwalają na znaczne przyspieszenie wykonywania prototypów i na stworzenie własnych produktów. Wyprodukowanie serii krzeseł, szafek, zabawek, akcesoriów czy gadżetów staje się prostsze i szybsze.

5 października - 5 grudnia 2020

Gdynia
Wstęp wolny
paź 28

środa, godz. 16:30

Gdynia,
bilety 80 zł
Na warsztatach zajmiemy się podstawami obsługi trzech popularnych maszyn CNC:

plotera frezującego
plotera laserowego
drukarki 3D
Wytłumaczymy działanie i nauczymy podstaw obsługi maszyn, dowiecie się jak przygotowywać pliki do cięcia i drukowania. Pokażemy jak frezować, wycinać i drukować płaskie obiekty oraz przestrzenne bryły. Każdy z uczestników będzie miał możliwość wyfrezowania, wycięcia lub wydrukowania swojego projektu. Będzie również można wybrać spośród wcześniej przygotowanych projektów.
Pokażemy Wam, że obsługa tych pozornie skomplikowanych maszyn nie jest trudna.

W programie: Prezentacja, BHP, teoria oraz pierwsze frezowanie, cięcie i drukowanie, samodzielna obsługa wybranej maszyny pod opieką instruktora.

Dla kogo? Zapraszamy osoby powyżej 18 roku życia.

Mile widziane (ale nie wymagane) podstawy obsługi jakiegokolwiek programu generującego rysunki wektorowe lub modele 3D (Ilustrator, Corel, Inkscape, Autocad, SolidWorks, Fusion 360, Rhino 3D, itp.).

Uczestnicy są proszeni o przyniesienie komputera.

Kiedy:

termin I: 11.07.2020, godz: 10:00-16:00
termin II: 12.072020, godz: 10:00-16:00

Miejsce: tuBAZA, dawny budynek hipoterapii w parku Kolibki (naprzeciwko stacji Shell przy CH Klif, przystanek SKM - Gdynia Orłowo)
Koszt: 120zł

Wydarzenie realizowane dzięki finansowaniu miasta Gdynia.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.