stat

Warsztaty Modowe - Trendy Karnawał 2020 (1 opinia)

Nie masz pomysłu na Andrzejki? Dołącz do Warsztatów modowych, podczas których odbędą konsultacje z Trójmiejskimi czołowymi projektantami Michał Starost i Agutti Gosia Jarosławska. Plan jest prosty zabierz swoje 3 ulubione kreacje a oni podpowiedzą Ci jak można je przerobić aby pasowały najlepiej do Ciebie i były zgodne z najnowszymi trendami!

Bezpłatne konsultacje z wizażystką

w każdą sobotę (do 25.01.2020), godz. 11:00 - 19:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Dowiedz się podczas indywidualnych konsultacji jakie modele strojów, kolory pasują konkretnie do Twojej sylwetki. Dodatkowo spotkanie z modystką Beatą Marią Gawlik i zajęcia praktyczne z robienie fascynatorów.

Pokazy makijażu przygotowane przez przez Kate Asok-Południewska MakeUp Artistry.
Pokazy fryzur przez Zespół Szkół Kreowania Wizerunku i Kemon.
Wszystko w nawiązaniu do trendów na nadchodzący karnawał 2020 (10:00 - 16:00 ilość miejsc ograniczona - zapisy online).

Bilety do Kupienia na Evenea i na miejscu w dniu wydarzenia!

Dodatkowo możliwość dokupienia biletów na wieczorną imprezę Back2Rock

Na międzypokoleniowej domówkowej scenie zobaczymy i usłyszymy formację MGR (Muzyczna Grupa Rekonstrukcyjna) to zespół złożony z weteranów grup największego okresu popularności rocka w Trójmieście. Jego członkowie uczestniczyli w składach popularnych w latach 60. i 70. XX w. Impulsem do reaktywacji i rekonstrukcji był powrót do Polski w 2017 roku po wielu latach pobytu w Kanadzie charyzmatycznego trójmiejskiego wokalisty Jerzego Kozłowskiego, który na początku lat 70. razem z Haliną Frąckowiak, śpiewał w GRUPIE ABC Andrzeja Nebeskiego.

MGR ma w repertuarze własne rekonstrukcje utworów z repertuaru m.in. Deep Purple, Erica Claptona, B. Withersa, The Artwoods, The Beatles, ale chętnie sięga też po standardy i klasykę bluesa, proponując własne interpretacje, osadzone w konwencji bluesowej, soulowej i rhythm and bluesowej.
Muzycy, których Jerzy Kozłowski zaprosił do współpracy to:

Lech Gackowski (gitara basowa, śpiew) członek najważniejszych prawdopodobnie trójmiejskich składów rockowych z lat 60.: Złote Struny, Pięć Linii, Czarne Golfy i Perpetuum Mobile Jerzego Koseli.

Maciej Stefanów (perkusja) w latach 60. i 70. członek grup Błękitni, Truskawkowa Słodycz Soli.

Tadeusz Hofman (gitara) muzyk udzielający się w zespołach grających muzykę pop i smooth jazz od lat 70. do dziś, ceniony muzyk sesyjny.

Stanisław Danielewicz (organy Hammonda) wykładowca Akademii Muzycznej, kompozytor i aranżer, dołączył do Grupy Rekonstrukcyjnej zafascynowany jej witalnością i brzmieniem. W latach 70 i 80. był członkiem znanych trójmiejskich zespołów jazzowych (m.in. Seaside Dixieland), ale grał również rock z grupami Słodycz Soli i Truskawkowa Słodycz Soli.

W przerwie imprezy przewidziane zabawy Andrzejkowe.

Serdecznie zapraszamy!
Zespół Parkowisko

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni