stat
Impreza już się odbyła

Warsztaty Mikołajkowe - warsztaty rodzinne

Z okazji zbliżających się Mikołajek i Świąt Bożego Narodzenia zapraszamy wszystkich na wyjątkowe warsztaty świąteczne. Grudzień w EduParku będzie czasem magicznych eksperymentów. Sprawdzimy, czy ogień może płonąć pod wodą, wykonamy "odrzutowy" zaprzęg Świętego Mikołaja oraz dowiemy się, jak Mikołaj przeciska się przez wąskie kominy naszych domów. Nie zabraknie również wspólnego dekorowania bombek choinkowych, które uczestnicy warsztatów będą mogli zabrać do swoich domów.

SOBOTA 06.12.2014r. Warsztaty Mikołajkowe - 10.30 i 12.30
BRAK WOLNYCH MIEJSC zapraszamy na dodatkowe terminy szczegóły

Zajęcia dostosowywane są do wieku odbiorców (przeznaczone dla dzieci od 4 do 7 lat).

Koszt 60min warsztatów to 11zł od dziecka i 5zł od opiekuna (w cenę wliczony jest wstęp na wystawę interaktywną EduParku).Obowiązują wcześniejsze zapisy: tel. 58 739-61-47 lub email biuro@edupark.gpnt.pl

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom zapraszamy na warsztaty rodzinne. Zaprezentujemy najchętniej wybierane tematy z bogatej oferty edukacyjnej EduParku dla grup zorganizowanych tym razem w wydaniu dla osób indywidualnych. Pełna rozpiska kolejnych terminów i tematów warsztatów rodzinnych na naszej stronie internetowej.
Jednocześnie zachęcamy do częstego odwiedzania naszej strony internetowej www.edupark.gpnt.pl i śledzenia najświeższych informacji na naszym profilu na facebooku bo oferta EduParku wciąż się rozrasta.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.