stat
Impreza już się odbyła

Warsztaty Makramy

Drewno, słony zapach morza, ciepłe promienie słońca. Lato trwa, nie pozwólmy mu odejść zbyt szybko. Zatrzymajmy je w makramach inspirowanych Bałtykiem.

w każdą środę (od 07.07 do 28.07.2021), godz. 11.00

sie 14-15

sobota - niedziela

Gdańsk,
bilety 150 zł
Makrama to znana już w starożytności sztuka wiązania sznurka. Zainspirowani pięknem Morza Bałtyckiego będziemy tworzyć makramy na drewnie zakonserwowanym przez morze. Wystarczą chęci i kreatywność! Podstaw nauczycie się podczas 3-godzinnych warsztatów pod okiem Mamakrama- warsztaty makramy. A wszystko to w pięknym wnętrzu Sali Mieszczańskiej w Ratuszu Staromiejskim. Ewa Rutynowska organizuje warsztaty makramy w Trójmieście jako Mamakrama- warsztaty makramy. Zachęca do twórczej pracy poprzez odkrycie nowej techniki, która nie ogranicza, bo pleść można wszystkim i wszędzie. Jej prace związane są z fascynacją morzem, a wyprawy po driftwood traktuje jak ekscytujący etap tworzenia. Wolny człowiek lasu- przekazuje zamiłowanie do natury prowadząc zajęcia dla dzieci w leśno- wolnościowym przedszkolu.

Potrzebne materiały zostaną zapewnione. Makramy stworzone podczas warsztatów są własnością uczestników.

Warsztaty odbywają się z zachowaniem wszelkich obowiązujących zasad higieny i bezpieczeństwa. Każdemu uczestnikowi zapewnione zostaną środki higieny osobistej - maseczka i płyn dezynfekujący. Uczestnicy zobowiązani są do zaakceptowania regulaminu warsztatów.

https://www.nck.org.pl/sites/default/files/media/documents/2020/regulamin-warsztatow_0.pdf
 
Wydarzenie w ramach projektu Kolory Bałtyku.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    30 zł
  • Bilet ulgowy
    25 zł
Bilety do nabycia: www.interticket.pl
Zniżka przysługuje uczniom i studentom do 24 r.ż., rencistom i emerytom oraz posiadaczom Karty Euro 26 i Karty do Kultury.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.