stat
Impreza już się odbyła

Warsztaty Lego dla dzieci

Warsztaty robotyki LEGO to unikalna oferta zajęć prowadzonych z wykorzystaniem klocków LEGO®! To idealna sposobność, aby wprowadzić dzieci w świat inżynierii i architektury, poszerzyć wiedzę poprzez dyskusje związane z budową konkretnych modeli. Ta forma spędzania wolnego czasu pobudza i wzmacnia ciekawość otaczającego świata.

Posiadamy ponad 600 modeli do budowania pozwalających przybliżyć dzieciom świat: nauki, architektury, kosmosu, zwierząt, żywiołów natury, sportu, podróży, czy też obiektów codziennego użytku. W najbardziej zaawansowanych modelach wykorzystujemy elementy prostej mechaniki i robotyki pozwalające dzieciom na wprowadzanie w ruch stworzonych obiektów, co dodatkowo pobudza ich kreatywność i zaangażowanie.

Nasze motto to: Uczymy, Budujemy, Bawimy z... LEGO®!

Stworzymy dla Was:

STREFĘ DUPLO DLA DZIECI W WIEKU 1-4 LATA wydzielona strefa z dostępem do dużej kolekcji klocków LEGO® Duplo dla dzieci w wieku 2-4 lata. Rozrywka skierowana do najmłodszych dzieci polegająca na swobodnej zabawie pod okiem animatora. Strefa zostanie zabezpieczona, wyposażona w wykładzinę dywanową dla komfortu dzieci oraz udostępniona do użytku przez cały czas trwania warsztatów.

STREFĘ WARSZTATOWĄ DLA DZIECI w wieku 5-9 lat Nasze zajęcia to nie tylko zabawa, ale także nauka..., nauka wyjątkowo przyjemna. Na zajęciach 'Buduję i Wiem' przekazujemy interesującą wiedzę na temat budowanych modeli, a następnie dzieci w praktyce samodzielnie odkrywają matematyczne i naukowe zależności otaczającego nas świata budując modele z klocków Lego® w oparciu o gotowe plany. Posiadamy ponad 150 modeli do budowania pozwalających przybliżyć dzieciom świat: nauki, architektury, kosmosu, zwierząt, żywiołów natury, sportu, podróży czy też obiektów codziennego użytku.


STREFĘ WARSZTATOWĄ DLA DZIECI w wieku 9-12 lat Nic tak nie kręci dzieci jak budowa modeli, które następnie w 'magiczny' sposób można samodzielnie wprawić w ruch, co pozwala na pełną kontrolę nad stworzonym obiektem. Kilkaset tematów zajęć i modeli do zbudowania daje nieskończone możliwości łączenia edukacji i zabawy. Budując jeden z modeli dzieci zdobywają cenną, praktyczną wiedzę na temat mechaniki i praw fizyki obowiązujących w otaczającym ich świecie. Nasze modele mają zawsze minimum 2 stopnie trudności, dzięki czemu możemy dostosowywać je do stopnia umiejętności dzieci w ramach jednej grupy.

Czas trwania: 1 godzina Warsztaty odbędą się w następujących turach:
1 sierpnia (sobota): 13:00 x 3 strefy
1 sierpnia (sobota): 15:00 x 3 strefy
2 sierpnia (niedziela): 13:00 x 3 strefy
2 sierpnia (niedziela): 15:00 x 3 strefy

Zapraszamy do zapisów!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.