stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Warsztaty Fotografii Mobilnej - pokaz finałowy

Zapraszamy na plenerowy pokaz finałowy prac uczestników wakacyjnego cyklu "Warsztaty fotografii mobilnej ERGO ARENA & IGERSGDANSK". Pokaz odbędzie się na wielkoformatowym ekranie LED HD na elewacji hali ERGO ARENA.

paź 28

środa, godz. 19:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
paź 30-1.11

piątek - niedziela, godz. 12:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
W lipcu i sierpniu tego roku po raz pierwszy w ERGO ARENIE odbyły się wakacyjne warsztaty fotograficzne dla mieszkańców, składające się z czterech serii spotkań, zajęć teoretycznych i praktycznych. Uczestnicy odbyli łącznie 36 godzin wykładów, gdzie wiodącymi tematami były uniwersalne sposoby na udane kompozycje (z nauką zdjęć architektury), sposoby na niebanalne portrety oraz sposoby na fotografowanie natury. Wszystkie zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród lokalnych amatorów fotografii, zarówno wśród dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Zajęcia miały charakter prospołeczny, a dzięki Sponsorowi i Partnerom Strategicznym każdy mógł skorzystać z warsztatów bezpłatnie. Jako organizator, mamy nadzieję kontynuować ten cykl w kolejnych latach. Niedzielny pokaz finałowy skierowany jest głównie do osób, które wzięły udział w tegorocznych warsztatach.

Zapraszamy w imieniu uczestników! Przygotowanie merytoryczne i prowadzenie warsztatów:
Michał Wesołek, Adrian Werner i Maciej Wróblewski - przedstawiciele IGERSGDANSK - pomorskiej społeczności fotografów, aktywnie działającej i promującej region m.in. na Instagramie.

Organizator warsztatów: Spółka Hala Gdańsk-Sopot - operator ERGO ARENY
Sponsor: Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna
Partnerzy Strategiczni: Miasto Gdańsk i Miasto Sopot
Patroni Medialni: Trójmiasto.pl i ESKA Trójmiasto

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.