stat

Warsztaty - Filcowanie chusty lub szala

Zapraszamy na dwuczęściowe warsztaty filcowania szala lub chusty, na których będzie okazja poznać jedną z najstarszych technik tworzenia tkaniny.

w każdą sobotę (do 31.12), godz. 17:00, (ok., 3:00

bilety 289 zł
lis 4

środa, godz. 17:00 - 20:00

Wstęp wolny
Filcowanie na mokro polega na formowaniu wełny za pomocą ciepłej wody i mydła. Podczas spotkania zapoznamy się z rodzajami wełny do filcowania i sposobami układania, a następnie każdy z uczestników wykona swój własny niepowtarzalny szal lub chustę. Zapewniamy wszystkie materiały potrzebne podczas warsztatów.

Organizator- Pasjanitki Atelier Artisant zastrzega prawo przełożenia terminu jeżeli nie utworzy się grupa minimum 3 osobowa. Jeżeli warsztat nie odbędzie się z powodu nie utworzonej grupy, będziemy się z Państwem kontaktować, zostanie zrobiony zwrot kwoty lub wpłata będzie przeniesiona na następne warsztaty. Jeżeli z jakiegoś powodu nie możesz przyjść, jak najszybciej poinformuj nas o tym. Zaproponujemy Ci nowy termin warsztatów. W przypadku gdy dzień przed warsztatami nie otrzymamy takiej informacji wpłacona kwota nie podlega zwrotowi.

Informacje i zapisy:
kontakt@pasjanitki.pl
pasjanitki@gmail.com
tel. 574223849

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    280 zł
Ilość miejsc ograniczona. Warunkiem uczestnictwa jest deklaracja mailowa i wpłata zadatku w wysokości 30% ceny warsztatu na konto. Pasjanitki Atelier Artisant Iwona Składanowska mBank 38 1140 2004 0000 3202 7878 6214 w tytule: imię i nazwisko, warsztaty- nazwa..... 2020

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.