• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Warsztaty Expanji

Egzotyczna wyspa Expanji znalazła się u progu zagłady i tylko jedna grupa młodych badaczy może odwrócić bieg wydarzeń! Wcielcie się w rolę buszujących w dżungli naukowców i wspólnie uratujcie wyspę. Przeżyjcie emocjonujące naukowe przygody i odkryjcie ukryty skarb!

BILETY! 

Podczas naszych przygodowych warsztatów Expanji uczestnicy zostaną podzieleni na grupy i stawią czoła naukowym zagadkom. Dzięki współpracy i eksperymentowaniu przeżyją fantastyczną wakacyjną przygodę i odkryją, że wiedza z biologii, chemii czy inżynierii jest nie tylko bardzo praktyczna, ale również pasjonująca! Na poszukiwaczy przygód czekają wciągające zadania, m.in. tworzenie specjalnych mikstur i konstrukcji, a także praktyczne umiejętności, jak identyfikowanie roślin lub uzdatnianie wody, które pozwolą im przetrwać w egzotycznej dżungli, znaleźć drogę do skarbu i ocalić wyspę oraz jej mieszkańców!
Warsztaty zawierają elementy RPG, gier escape room i puzzle hunt.

Dbamy o dobre warunki: wszystkie doświadczenia są bezpieczne i wykonywane pod okiem edukatorów Centrum Nauki Experyment. Warunki na salach warsztatowych zostały dostosowane do obowiązujących zaleceń higieniczno-sanitarnych.

Wiek: 8+
Terminy: 7 dni w tygodniu, lipiec-sierpień, godz. 10:30, 13:30, 16:30
Czas: ok. 1 godz.
Liczba uczestników: 30 (dzieci i opiekunów)
Koszt: 30 zł/osoba (w cenie biletu zwiedzanie wystaw CNE)
Biletyhttps://bit.ly/wakacyjnaprzygodawexpie

Opinie