stat

Warsztat wprowadzający do Mindfulness

Podczas warsztatu dowiesz się czym jest mindfulness i dlaczego warto praktykować oraz w jaki sposób zdobyte umiejętności mogą prowadzić do poprawy Twojego zdrowia i samopoczucia. Doświadczysz również wpływu prostych medytacji na stan Twojego umysłu. Zapraszamy na spotkanie online.

mar 11

czwartek, godz. 18:00

Online
Wstęp wolny
mar 22

poniedziałek, godz. 20:00

Online
bilety 59 zł
Badania naukowe potwierdzają, że praktyki uważności Mindfulness:
 * redukują stres i pozwalają kontrolować emocje,
 * poprawiają jakość snu,
 * podnoszą odporność psychiczną i fizyczną,
 * regulują gospodarkę hormonalną,
 * łagodzą objawy depresji,
 * rozwijają życzliwość i akceptację,
 * opóźniają procesy starzenia,
 * poprawiają koncentrację,
 * regulują ciśnienie,
 * rozwijają inteligencję emocjonalną.

Uważność pozwala osiągnąć optymalne funkcjonowanie na poziomie umysłowym, emocjonalnym i fizycznym, dzięki wglądowi, który pojawia się wraz z umiejętnie zastosowanymi praktykami (medytacjami).
Spotkanie pozwoli Ci zadecydować o podjęciu 8 tyg. certyfikowanego kursu, na którym nauczysz się samodzielnie medytować, poznasz teorię i praktyki, które są niezwykle pomocne w czasach kiedy zadaniowe podejście do życia powoduje, że tracimy kontakt z chwilą obecną i żyjemy przeszłością lub przyszłością. Najrzadziej jesteśmy w teraźniejszości, która jest jedynym czasem, w którym naprawdę żyjemy.

Na miejscu dostępne są poduszki i maty oraz koce. Zadbaj o swój komfort - ubierz się wygodnie i ciepło

Mindfulness to sprawdzona naukowo ścieżka zdrowia, którą warto podążać.
Zacznij tam, gdzie jesteś

ZGŁOSZENIE prześlij proszę na mail zapisy@uwaznoscnacodzien.pl, w tytule Warsztat Mindfulness 8.02 online/Osowa

Wpłaty proszę kierować na nr konta 44 1140 2017 0000 4602 0722 6162, mBank S.A. w tytule imię i nazwisko oraz termin warsztatu.
Albo zapłać Blikiem na numer telefonu 605 569 020. Sprawdź jak to zrobić https://blikmobile.pl/
Sprawdź terminy kolejnych kursów: https://uwaznoscnacodzien.pl/pl/i/KURSY-MINDFULNESS-MBLC/13

O MNIE

Jestem certyfikowanym nauczycielem MBLC z ramienia Mindfulness Association Polska. Wierzę, że Mindfulness to sposób i sztuka życia, a nie jednorazowy epizod łagodzenia bolesnych jego przejawów. Dzięki regularnej praktyce uważności rozwijam umiejętność świadomego życia, kultywuję takie wartości jak miłujące współczucie czy życzliwość, pogłębiając własne poczucie szczęścia, stabilności, sprawczości, spokoju, kontaktu z samą sobą i otaczającym mnie światem. Potencjał, jaki niesie uważność spowodował, że zapragnęłam dzielić się nim z innymi. Uczestniczę w odosobnieniach medytacyjnych, które każdorazowo są okazją do odświeżenia i pogłębienia praktyki oraz wspólnego medytowania z grupą zaangażowanych i wspierających osób. Biorę udział w licznych szkoleniach, rozwijając się jako człowiek i nauczyciel Mindfulness.
Prowadzę 8 tyg. świeckie kursy uważności MBLC, które stanowią podstawę dla rozwoju świadomego i uważnego życia, dzięki spójnemu programowi, który obejmuje wiedzę i praktyczne umiejętności. Kursy mają ogromne zaplecze badań naukowych, potwierdzających ich skuteczność w różnych obszarach życia od medycyny, psychoterapii, edukacji, po biznes i sport.
Obecnie jestem w trakcie certyfikacji Metodą Eline Snel, która obejmuje treningi uważności skierowane do dzieci w wieku 4-12 lat.
Prowadzę Spotkania medytacyjne, podczas których pogłębiamy praktykę uważności, medytując w grupie oraz wymieniając się refleksjami na temat wybranych aspektów nurtu mindfulness.

Zapraszam do kontaktu,
Magdalena Tybura
tel. 605 569 020
www.uwaznoscnacodzien.pl

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.