stat
Impreza już się odbyła

Warsztat: Skuteczna komunikacja

DIALOG to interakcja. To mówienie tak, by być usłyszanym i słuchanie tak, by zrozumieć.Celem warsztatu jest nabycie przez uczestników umiejętności skutecznej komunikacji.

Warsztaty językowe dla dzieci

sie 3

sobota, godz. 11:00 - 14:00

Gdańsk,
Wstęp wolny

Podczas warsztatu nauczysz się jak w sytuacjach dnia codziennego, poprzez obserwację siebie i innych, koncentrację na uczuciach, odkrycia swoich potrzeb i odpowiedniego artykułowania prośby, możemy zmienić sposób wyrażania siebie i słuchania innych. Dowiesz się, co przeszkadza w efektywnej komunikacji, często są to łatwe do wyeliminowania gesty lub słowa.

Poznasz NVC, nie tylko skuteczną metodę komunikacji, ale przede wszystkim sposób odbierania i postrzegania świata. Oparty na wzajemnym szacunku, poszanowaniu potrzeb własnych oraz innych osób. Dowiesz się jak wspierać innych i jak stawiać granice.

ZAGADNIENIA:
Jak się porozumieć?
Komunikacja to...
Cechy skutecznego dialogu
Obszary przeszkadzające w komunikacji.
Skutki wasnych oddziaływań na zachowania innych.
Poznanie zasad komunikacji wg NVC (Porozumienie bez przemocy)
Co mówić, a czego unikać w komunikacji?
 Sytuacje trudne:
Ćwiczenie elementów porozumienia bez przemocy (NVC).
Jak wspierać innych w sytuacjach dla nich trudnych.
Jak stawiać granice.  

DLA KOGO?
Warsztat jest odpowiedni dla osób, które chcą posiąść wiedzę z zakresu skutecznej komunikacji i poznać nowe techniki radzenia sobie z trudnymi emocjami - własnymi innych ludzi. Po zastosowaniu wiedzy z warsztatu jakość pracy oraz współpracy, ale też relacje z bliskimi osobami ulegną zauważalnej poprawie. Szkolenie zmienia sposób myślenia i podejścia do sytuacji kryzysowych oraz radzenia sobie z wyzwaniami.
 
WARSZTAT ZAWIERA:
Indywidualne podejście
Autorski program, oparty na dużym doświadczeniu prowadzącej.
Certyfikat ukończenia szkolenia.
Poczęstunek.
7 dni konsultacji po warsztacie.
Zapraszamy wszystkich, którzy chcą polepszyć jakość swojego życia oraz relacji poprzez rozwój umiejętności komunikacji oraz wszystkich zainteresowanych poznaniem metody Porozumienia Bez Przemocy.
 
MIEJSCE WARSZTATÓW: al. Grunwaldzka 472, Gdańsk (Olivia Business Centre, budynek FOUR, O4)
DATA: środa, 15 maja 2019, godz. 17:00 - 19:30
CENA: 240 zł/osoba 
ZAPISY: Płatność online - kliknij TUTAJ.
Możesz też napisać do nas na kontakt@fontes.com.pl podając imię, nazwisko i nazwę warsztatu, w którym chcesz wziąć udział.
 
PROWADZĄCA: Łarysa Wujcik, psycholog, absolwentka Uniwersytetu SWPS, przez 5 lat prowadziła cykliczne szkolenia dla pracowników korporacji z zakresu profesjonalnej obsługi klienta, komunikacji oraz radzenia sobie w sytuacjach trudnych. Od 2012 prowadzi autorskie warsztaty z zakresu komunikacji, zarządzania emocjami i stresem a także budowania marki, employer brandingu oraz wystąpień publicznych. 

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni