stat
Impreza już się odbyła

Warsztat Inteligencji Oddechu

Zapraszamy Cię w podróż oddechową. Podróż w głąb samego siebie. Podróż na spotkanie tego, co w Tobie trudne, i tego, co w Tobie piękne. Podróż do źródeł Twojej życiowej energii.

Kreatywne warsztaty dla dzieci

w każdą niedzielę (do 21.06.2020), godz. 11:00 - 17:00

Wstęp wolny
- Oddech to ŻYCIE. Towarzyszy nam nieprzerwanie, od narodzin aż do śmierci.
- Oddech to ENERGIA. Aby nasz wewnętrzny ogień płonął, potrzebujemy swobodnego i otwartego oddechu.
- Oddech to EMOCJE. Wzdychamy z rozkoszy, ziewamy z nudów, dyszymy z pożądania, wstrzymujemy oddech w przerażeniu, śmiejemy się do rozpuku, wzruszenie zapiera nam dech w piersi.

Rodzimy się wolni, otwarci i szczerzy, a nasz oddech płynie naturalnie i swobodnie.
- Pozwalamy sobie przeżywać wszelkie EMOCJE, otwarcie je wyrażając.
- Cieszymy się zrównoważoną ENERGIĄ i gotowością do działania.
- ŻYJEMY pełną piersią, ciesząc się dobrym zdrowiem.

A potem z wiekiem stopniowo uczymy się usztywniać i ograniczać swój oddech.
- Oddech to EMOCJE. A emocje należy kontrolować. Ukrywać. Powstrzymywać.
Ileż to razy jako dzieci słyszeliśmy, że mamy się uspokoić, opanować, nie śmiać, nie płakać, nie krzyczeć, nie biegać, nie bać, nie wstydzić?... Ile razy nasze emocje zostały wyśmiane albo ukarane?... Ile razy usztywniliśmy ciało i zatrzymaliśmy oddech, żeby zamrozić "niewłaściwe" reakcje?
- Oddech to ENERGIA. Permanentnie zamrożony, zablokowany, spłycony oddech przekłada się na ograniczoną energię życiową. Trudniej nam iść przez życie, trudniej jest działać, trudniej zaistnieć. Nie widać nas, nie słychać, jesteśmy nieważni. Dla innych i dla siebie samych.
- Oddech to ŻYCIE. Z czasem pozaciskane, niedotlenione, niedokrwione ciało zaczyna cierpieć. Chorować. Obumierać. Wycofujemy się z życia.

Na szczęście możemy ten proces odwrócić. Możemy wrócić do siebie i odzyskać swoją życiową energię, swoją pasję i radość życia. Odzyskać swój oddech.

PODCZAS TEJ PODRÓŻY:
- Poznasz swój oddech i nawiążesz z nim bliższą relację. Doświadczysz jego inteligencji i nauczysz się z niej korzystać, aby móc pełniej czerpać z życia.
- Poprzez oddech wejdziesz w głębszy kontakt ze swoim ciałem i jego odczuciami. Pogłębisz świadomość emocji uwięzionych w ciele i nauczysz się je uwalniać.
- Doświadczysz głębi relacji z samym sobą, ze swoim rdzeniem, swoją najgłębszą istotą. Ze swoim sercem i ze swoją duszą. Otwierając się na przepływ oddechu, pozwolisz sobie doświadczyć integracji umysłu, ciała, emocji i ducha.
- Zdobędziesz narzędzia, które ułatwią Ci radzenie sobie w trudnych życiowych sytuacjach. Dowiesz się, jak z pomocą oddechu możesz się uspokoić, uporać ze stresem, podnieść swoją pewność siebie czy dodać sobie energii do działania.

DATA: 13-14 kwietnia (sobota-niedziela), 10:00-18:00
MIEJSCE: Dance Fusion Gdynia, ul. Poleska 25

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  399 zł
 • Bilet ulgowy
  319 zł
CENA: 399 PLN, CENA dla absolwentów poprzednich warsztatów: 319 PLN
ZAPISY: https://www.facebook.com/events/2306072829679920/

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze wydarzenia

 • 3 godz
 • |
 • 12 godz
 • |
 • 3 dni
 • |
 • 7 dni