• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Walentynki na morzu

Zabierz bliską Ci osobę i poczuj nastrój tego święta. Mamy coś dla Was obojga: weekendowy wyjazd, program rozrywkowy, dyskoteka do rana i morska przygoda! Zrób niespodziankę ukochanej lub ukochanemu, jedźcie razem i wykorzystajcie wspólny czas na odpoczynek, podziwianie morza i dużo zabawy.

Na atrakcje na statku masz cały dzień i noc. Wieczorem zakręć się na parkiecie w rytmie najnowszych hitów. To jedyna taka dyskoteka na pełnym morzu! W ciągu dnia odpocznij w SPA, relaksując się w saunie będziesz patrzeć na horyzont przez wielkie okna. Skorzystaj też z programu rozrywkowego i weź udział w quizach i bingo a może wygrasz pamiątkę z rejsu?

Podczas rejsu koniecznie skosztuj czegoś dobrego w restauracjach i barach na pokładzie. Wybierz się na wyjątkowy lunch szwedzki stół do restauracji Taste, gdzie czeka na Ciebie wiele potraw, a także wino i piwo w jednej niskiej cenie! Zajdź też do sklepu, gdzie ceny perfum i kosmetyków są znacznie niższe niż na lądzie. Nie zapomnij też wyjść na pokład otwarty. Stąd możesz podziwiać morze i wyłaniające się z oddali malownicze szwedzkie szkierowe wysepki. To właśnie urok morskiej podróży wielkim statkiem!

Ze względów związanych z sytuacją epidemiczną program może ulec modyfikacjom. Niektóre punkty na pokładzie mogą nie być dostępne.
Test na Covid-19 / dowód szczepienia lub ozdrowienia może być wymagany do przekraczania granic.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.