stat
Impreza już się odbyła

W walentynki wybierz się w romantyczny rejs wielkim statkiem. Podziwiaj morze, odpoczywaj i spędzaj czas z bliską Ci osobą. Skorzystaj też z walentynkowego programu rozrywkowego i naucz się tańczyć, albo wygraj pamiątkę podczas bingo.

Zabierz bliską Ci osobę i poczuj nastrój tego święta. Mamy coś dla Was: weekendowy wyjazd, nauka tańca, morska przygoda! Zrob niespodziankę ukochanej lub ukochanemu, jedźcie razem i wykorzystajcie wspólny czas na odpoczynek, podziwianie morza i trochę rozrywki.

Na odpoczynek i atrakcje na statku masz cały dzień i wieczór. Będziesz mieć szansę poznać łatwe kroki podczas lekcji, gdzie profesjonalni instruktorzy nauczą Cię cieszyć się ruchem na parkiecie. Podziwiaj krótkie pokazy tancerzy i weź udział w nauce tańca na wesoło, gdzie poznasz latynoskie rytmy bachaty. Możesz tańczyć w parach i solo! Bez stresu, z mnóstwem śmiechu i w dobrej atmosferze. Skorzystaj też z programu rozrywkowego i weź udział w quizach i bingo a może wygrasz pamiątkę z rejsu?

Podczas rejsu koniecznie skosztuj czegoś dobrego w restauracjach i barach na pokładzie. Wybierz się na wyjątkowy obiad do restauracji Taste, gdzie czeka na Ciebie wiele potraw, a także wino i piwo w jednej niskiej cenie! Zajdź też do sklepu, gdzie ceny perfum i kosmetyków są znacznie niższe niż na lądzie. Nie zapomnij też wyjść na pokład otwarty. Stąd możesz podziwiać morze i wyłaniające się z oddali malownicze szwedzkie szkierowe wysepki. To właśnie urok morskiej podróży wielkim statkiem!

Cena od 238 zł na parę zawiera:
rejs promem do Szwecji i z powrotem;
nocleg w kabinie 2-osobowej wewnętrznej z łazienką i TV;
rozrywkę dla dorosłych zgodnie z programem, w tym 2 lekcje tańca;

Cena dla 2 osób pod warunkiem wyjazdu 2 osób w kabinie 2-osobowej wew. Cena dla uczestnika programu Extra, dla pozostałych od 299 zł za parę. Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa oraz opłata ekologiczna nie podlegają rabatom. Ze względów związanych z sytuacją epidemiczną program może ulec modyfikacjom. Niektóre punkty na pokładzie nie są dostępne, min nie odbywa się dyskoteka.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    238 zł
od 238/para

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.