• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Wakacyjny Port Kultury -pocztówki i kolaże z Gołębiej

Warsztaty są częścią projektu już po raz drugi realizowanego w Gdyni przez Fundację Trefl pod hasłem WAKACYJNY PORT KULTURY. Jest to cykl działań twórczych adresowanych do uczestników w różnym wieku.

sie 15

czwartek, godz. 12:00 - 23:00

Gdańsk Nowy Port, Strajku Dokerów 5
Wstęp wolny
Zajęcia kreatywne dla najmłodszych. Trzy terminy do wyboru. Spotkanie potrwa trzy godziny. W tym czasie dzieci zaprojektują własne widokówki, z wykorzystaniem tematycznych motywów portowych (dźwigi, kontenery, mewy). Mogą też zainspirować się wątkami związanymi z kulturalno-edukacyjną działalnością Fundacji Trefl: serialem animowanym "Rodzina Treflików" lub kolekcją Muzeum Kart Do Gry "Ulica Brydżowa"). Nauczą się także podstawowych zasad związanych z zaadresowaniem kartki i napisaniem krótkich pozdrowień dla przyjaciół. Alternatywnym tematem zajęć są kolaże wykorzystujące różnorodne techniki plastyczne (wycinanka, rysunek, malarstwo) prezentujące industrialne widoki portu i okolic ulicy Gołębiej w Gdyni.

Prowadząca: Joanna Damrat
Właścicielka pracowni Art Babette w Gdyni. Od wielu lat, już dla kilku pokoleń dzieci, prowadzi zajęcia w ramach Pracowni Artystycznej "Malowany Świat". Wspólnie ze swoimi podopiecznymi
przygotowuje otwarte wystawy zbiorowe, współpracując z miejskimi instytucjami kultury.

Informacja o biletach

Obowiązują zapisy: www.wakacyjnyportkultury.pl

Liczba osób uczestniczących ograniczona. Warsztaty przeznaczone dla dzieci w wieku 7+.

Opinie