• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
PATRONAT

Wakacyjny Port Kultury - krótkie filmy animowane

Warsztaty są częścią projektu już po raz drugi realizowanego w Gdyni przez Fundację Trefl pod hasłem WAKACYJNY PORT KULTURY. Jest to cykl działań twórczych adresowanych do uczestników w różnym wieku.

Weekendowe zajęcia dla międzypokoleniowych zespołów rodzinnych. Przez dwa dni uczestnicy i uczestniczki poznają technikę animacji poklatkowej i wykorzystają ją w praktyce, tworząc własne filmiki. Ich tematyka będzie nawiązywać do portowej lokalizacji przy ulicy Gołębiej w Gdyni. Zajęcia trwają w sobotę i niedzielę, łącznie piętnaście godzin.

Animowane scenki mogą prezentować pracę terminalu kontenerowego, ruch dźwigów portowych, ludzi spieszących się do pracy, mewy na niebie. dziesięć dwuosobowych rodzinnych zespołów przejdą cały proces realizacji krótkiego filmu: od pomysłu, przez pisanie scenariusza i tworzenie scenografii oraz postaci, po realizację zdjęć i udźwiękowienie.

Prowadzący: Sebastian Bednarek

Instruktor, pedagog, właściciel Creative Lab - mobilnej pracowni edukacyjno-warsztatowej, która realizuje warsztatowe zajęcia szkolne z obszaru multimediów, nowych technologii i programowania. Współtwórca programu edukacyjnego LOFIRobot. Prowadzi różnorodne zajęcia związane z produkcją muzyczną, aranżacją i kompozycją z zastosowaniem laptopa i urządzeń peryferyjnych do stworzenia "domowego studia nagrań".

Informacja o biletach

Obowiązują zapisy: https://www.wakacyjnyportkultury.pl/

Liczba osób uczestniczących ograniczona. Warsztaty przeznaczone dla zespołów rodzinnych złożonych z dziecka w wieku 10+ z dorosłym opiekunem.
lip 18

czwartek, godz. 10:00 - 15:00

Wstęp wolny
sie 15

czwartek, godz. 12:00 - 23:00

Gdańsk Nowy Port, Strajku Dokerów 5
Wstęp wolny

Opinie