• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Wakacyjne animacje dla dzieci w restauracji Zezowata Flondra

Przez całe wakacje w naszej restauracji, codziennie w godzinach od 17:00 do 19:00 odbywać się będą wesołe animacje dla dzieci. Serdecznie zapraszamy całe rodziny, gwarantujemy pyszne jedzenie, którym rodzice będą mogli delektować się spokojnie obserwując jak ich dzieci świetnie bawią się z naszą niezastąpioną animatorką.

Poza animacjami przez całe lato do dyspozycji najmłodszych Gości naszej restauracji oddajemy wiele atrakcji dostępnych w godzinach od 14:00 do 22:00.:
- Dmuchańce do których nasi najmłodsi Goście mają nieograniczony dostęp.
- Zewnętrzny plac zabaw z huśtawkami i karuzelą,
- Tor przeszkód,
- Mini boisko do piłki nożnej i boisko do siatkówki i badmintona,
- Wewnętrzna sala zabaw z trampoliną, małpim gajem i interaktywnymi tabletami,
- Bezpłatny parking dla Gości restauracji.

Wstęp na wydarzenie jest wolny dla osób korzystających z usług restauracji , ale wymagana jest wcześniejsza rezerwacja stolika tel. 533 345 407

Informacja o biletach

Przez całe wakacje w naszej restauracji, codziennie w godzinach od 17:00 do 19:00 odbywać się będą wesołe animacje dla dzieci. Serdecznie zapraszamy całe rodziny, gwarantujemy pyszne jedzenie, którym rodzice będą mogli delektować się spokojnie obserwując jak ich dzieci świetnie bawią się z naszą niezastąpioną animatorką :)
Wstęp na wydarzenie jest wolny dla Gości korzystających z usług restauracji, ale wymagana jest wcześniejsza rezerwacja stolika tel. 533 345 407

w każdy poniedziałek (do 26.08), godz. 18:00

Gdańsk, na placu Styp-Rekowskiego
Wstęp wolny

w każdą środę (do 31.08), godz. 17:00

Wstęp wolny

Opinie