stat
Impreza już się odbyła

Wakacyjne Spotkania z Nauką

Wakacje witamy z nadzieją na spędzenie wyjątkowych chwil wśród najbliższych. Jedni marzą o relaksie i błogim odpoczynku inni starają się aktywnie spędzać każdą chwilę. Niezależnie od tego, do której z tych grup należysz, Akwarium Gdyńskie przywita Cię z szeroko otwartymi ramionami. W sezonie wakacyjnym (lipiec, sierpień) zapraszamy naszych gości na dodatkowe atrakcje dostępne w cenie biletu wstępu. Jako specjaliści w dziedzinie łączenia rozrywki z edukacją proponujemy zapamiętywane atrakcje.

Szukających mocnych wrażeń zapraszamy do uczestnictwa w Wakacyjnych Spotkaniach z Nauką. Są to zajęcia laboratoryjne, które będą odbywać się trzy razy dziennie w dni powszednie, w godzinach 11:30, 12:30, 13:30. W tym roku serca naszych gości podbiją rekiny! Uczestnicy warsztatów będą mieli możliwość samodzielnej pracy z mikroskopem. Umożliwimy bliskie spotkania z ostrymi jak brzytwa zębami czy szorstką jak papier ścierny skórą rekina. Co ważne, treści przedstawiane na zajęciach są przystosowane do osób w każdym wieku.

Uczestnictwo nie wymaga wcześniejszych zapisów, jednak liczba miejsc jest ograniczona pojemnością sal, a wszystkie wymienione wyżej atrakcje będą dostępne w ramach biletu wstępu do Akwarium. Kasa Akwarium czynna do 20:30.

Aktualne ceny biletów dostępne na stronie: https://akwarium.gdynia.pl/bilety/

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.