stat
Impreza już się odbyła

Wakacyjne Hot This Up!

Stare hity mieszane z energiczną dawką klubowych rytmów i old schoole lat 70, 80 i 90-tych. Nie zabraknie też najnowszych beat-ów muzyki disco prezentowanych w letnich, pandemicznych klimatach przez Rezydenta Miasta Aniołów Funk Dee jak i specjalnie zaproszonych Gości polskiej sceny dj-skiej.

Podczas imprezy, wszystkie artykuły barowe, przez cały czas jej trwania, z rabatem 20%

Funk Dee - czyli jeden z najbardziej rozpoznawalnych toruńskich Djów. Swoje pierwsze kroki za konsoletą stawiał w 2000 roku, od tego czasu wypracował swój własny i unikalny styl, w którym łączy granie muzyki klubowej z przeróżnymi trikami dj-skimi, spełniając tym samym oczekiwania najbardziej wymagających klubowiczów. W jego setach można usłyszeć mieszankę wielu gatunków muzycznych, a dominują głownie house, disco house, mash up oraz r&b. Ponadto fanki jest założycielem oraz współtwórcą ekipy Party with Video, dzięki czemu jego imprezy to nie tylko dźwięk, ale również umiejętne miksowanie ze sobą teledysków. Aktualnie Funk Dee jest rezydentem najbardziej popularnego gdańskiego klubu Miasto Aniołow, jednakże możecie go również spotkać w wielu klubach na terenie całego kraju.

Informacja o biletach

Rezerwacja stolików obowiązkowa (wymóg podczas pandemii) stolików 58 - 768 58 31.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.